Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 stycznia 2018, 14:00

autor: AlexB

Pure Farming 2018 - poznaj tryby rozgrywki

Firma Techland i studio Ice Flames opublikowały nowy zwiastun gry Pure Farming 2018. Przedstawia on trzy tryby rozgrywki, jakie znajdą się w premierowej wersji tego polskiego symulatora farmy.

Rolnik sam w dolinie… - Pure Farming 2018 - poznaj tryby rozgrywki - wiadomość - 2018-01-29
Rolnik sam w dolinie…

Miłośnicy wirtualnego rolnictwa nie powinni mieć powodów do narzekań. Pod koniec ubiegłego roku otrzymali Farming Simulator 17: Platinum Edition, czyli kompletną edycję wydanego w 2016 roku popularnego symulatora gospodarstwa od studia GIANTS Software. Silniki traktorów po tamtej premierze nie zdążyły jeszcze na dobre wystygnąć, a trzeba powoli szykować się na debiut kolejnej produkcji z tego gatunku. Pure Farming 2018, czyli nowy konkurent serii Farming Simulator of firmy Techland i studia Ice Flames, pojawi się na rynku 13 marca i trzeba przyznać, że zapowiada się całkiem intrygująco. Według obietnic twórców, tytuł zagwarantuje nie tylko dużą różnorodność maszyn, ale również spory wybór map, oferujących odmienne atrakcje zależne od krajów, w których się one znajdują, oraz trybów zabawy. Na tych ostatnich skupia się najnowszy materiał promocyjny, przygotowany przez polskich deweloperów. Można go obejrzeć poniżej.

Podsumowując przytoczony film, w Pure Farming 2018 znajdą się trzy tryby rozgrywki:

  • Moja pierwsza farma – typowy samouczek, w którym zadaniem gracza będzie uratowanie zadłużonej farmy przed bankructwem. Ma on wprowadzić graczy w arkana życia współczesnego rolnika. Pokazuje on krok po kroku, w jaki sposób korzystać z poszczególnych maszyn, zbierać plony, czy pozyskiwać energię naturalną.
  • Wyzwania – zestaw dwudziestu scenariuszy, których zadaniem jest przetestowanie umiejętności wirtualnych farmerów w sytuacjach kryzysowych – pożar plonów, plaga szkodników, dotkliwa susza itp. Tryb ten jest doskonały dla osób mających ochotę na szybką partię w Pure Farming 2018, gdyż poszczególne wyzwania można ukończyć w około godzinę.
  • Tryb Swobodny – główny tryb w Pure Farming 2018, w którym gracze otrzymują pełną swobodę poczynań. Wszystkie maszyny i budynki są dostępne od początku (choć rzecz jasna dostęp do coraz lepszych można uzyskać jedynie za odpowiednią opłatą) i tylko od kolejnych decyzji podejmowanych podczas zabawy zależy sukces lub porażka w budowie farmerskiego imperium.

Jak zatem widać, w Pure Farming 2018 zabraknie fabularnego trybu kariery, w którym wykonywalibyśmy kolejne, odgórnie narzucane zadania równolegle z próbami rozwoju naszego gospodarstwa. Czy należy to rozpatrywać jako wadę? Odpowiedź na to pytanie pozostawiamy Wam.

Energia odnawialna podstawą efektywnego współczesnego rolnictwa. - Pure Farming 2018 - poznaj tryby rozgrywki - wiadomość - 2018-01-29
Energia odnawialna podstawą efektywnego współczesnego rolnictwa.

Pure Farming 2018 ukaże się na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Tytuł będzie dostępny w pełnej polskiej wersji językowej (obejmującej zarówno napisy, jak i dialogi). Od jakiegoś czasu można składać zamówienia przedpremierowe. Osoby, które skuszą się na pre-order, prócz samej gry otrzymają również DLC z mapą w Niemczech.