Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 maja 2020, 09:04

autor: Adrian Werner

Psychonauts 2 - nowy gameplay na lipcowym Xbox 20/20

Tim Schafer ze studia Double Fine poinformował, że w lipcu tego roku zobaczymy gameplay z trójwymiarowej platformówki Psychonauts 2. Materiał zostanie pokazany podczas prezentacji Inside Xbox 20/20.

Od prawie roku jest cicho na temat Psychonauts 2, czyli kontynuacji trójwymiarowej platformówki, która była debiutanckim projektem zespołu Double Fine. Teraz dowiedzieliśmy się wreszcie, że twórcy zamierzają przerwać ciszę w lipcu tego roku.

Założyciel studia Double Fine, Tim Schafer, ogłosił, że podczas lipcowego sieciowego wydarzenia Inside Xbox 20/20 zaprezentowany zostanie gameplay z Psychonauts 2. Początkowo zespół planował wypuścić ten materiał podczas tegorocznej edycji targów E3, ale zostały one odwołane.

Przypomnijmy, że Psychonauts 2 zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Spodziewam się, że w lipcu zostanie potwierdzona także wersja na Xboksa Series X. Będzie to najpewniej ostatni projekt, jaki Double Fine opracuje z myślą o platformach sprzętowych firmy Sony, gdyż w zeszłym roku studio zostało wykupione przez Microsoft.

  1. Psychonauts 2 – oficjalna strona gry