Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 7 grudnia 2022, 15:50

PS5 z God of War Ragnarok w świątecznej promocji Neonet

Czas na świąteczne prezenty ze sklepem internetowym Neonet. Wśród promocji znalazła się konsola PlayStation 5 z grą God of War: Ragnarok oraz FIF-ą 23. Poza tym przygotowano laptopy i peryferia dla graczy.

Źródło fot. Hello I'm Nik; Unsplash.com; 2021
i

Jednym z najtrudniejszych zadań w grudniu jest znalezienie idealnego prezentu na Święta. Jeśli szukamy czegoś dla gracza, to zadanie jest ułatwione, a dzięki promocji w sklepie internetowym Neonet będzie banalnie proste. Na wyprzedaży znalazł się sprzęt gamingowy, a także laptopy i konsole. Te Święta to idealna okazja na zakup tych ostatnich, ponieważ od nowego roku Sony i Microsoft mają znacznie podnieść ceny swoich urządzeń.

Prezentownik świąteczny w Neonet

Konsola Sony PlayStation 5 + God of War: Ragnarok + FIFA 23

PS5 z God of War Ragnarok w świątecznej promocji Neonet - ilustracja #1

Wśród producentów konsol to właśnie Sony jest na szczycie. Od ponad 20 lat firma tworzy nie tylko świetny sprzęt, ale wydaje także jedne z najlepszych gier, które są dostępne wyłącznie na konsolach PlayStation. Jednym z takich tytułów jest God of War: Ragnarok, czyli kontynuacja tytułu z 2018 roku i jednocześnie jedna z produkcji nominowanych do tytułu gry roku The Game Awards. Jak sugeruje podtytuł, gracz będzie świadkiem końca świata nordyckiej mitologii i zmierzy się z najpotężniejszymi bogami.

Na osoby preferujące gry sportowe, a także wspólne granie przy jednym telewizorze, czeka FIFA 23. Najnowsza odsłona legendarnej już serii ponownie pozwala rozegrać sezon ulubionym klubem, stworzyć własnego piłkarza i poprowadzić jego karierę, a także zebrać skład marzeń przy pomocy legendarnych zawodników. Dzięki promocji w Neonet konsola PlayStation 5 z dwiema grami kosztuje tylko 3349 zł.

Kup konsolę Sony PlayStation 5 + God of War: Ragnarok + FIFA 23 za 3349 zł

Pozostałe świąteczne okazje na Neonet

Prezentownik świąteczny w NeoNet

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Swoją podróż z pisaniem i publicystyką zaczął już wiele lat temu w listopadzie 2021 roku. Wtedy to na Allegro można było zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, więc jego felietony to głównie marudzenie na wszystko, co podpadnie.

więcej