Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 29 grudnia 2021, 18:29

PS Plus na styczeń 2022 - Persona 5 Strikers, DIRT 5 i Deep Rock Galactic

Ogłoszono tytuły, które odbierzemy w ramach styczniowego PS Plus. W tym miesiącu będą to Persona 5 Strikers, DIRT 5 i Deep Rock Galactic.

Ogłoszono tytuły, które w styczniu trafią do subskrybentów abonamentu PlayStation Plus. Tym samym potwierdziły się ostatnie przecieki. W przyszłym miesiącu będą to trzy produkcje. Na PS4 wyląduje jRPG Persona 5 Strikers. Posiadacze konsol ósmej i dziewiątej generacji dostaną natomiast dwie pozycje – samochodówkę DIRT 5 i kooperacyjnego FPS-a Deep Rock Galactic.

Wszystkie trzy tytuły będą dostępne od 4 stycznia. Do tego czasu nadal można odebrać gry z grudniowego PS Plus. Są to Godfall: Challenger Edition (PS5), Mortal Shell (PS4) oraz LEGO DC Super-Villains (PS4).

Oficjalna strona PS Plus

Oferta PS Plus na styczeń

  1. Persona 5 Strikers (PS4)
  2. DIRT 5 (PS4, PS5)
  3. Deep Rock Galactic (PS4, PS5)

Gry wycofywane z PS Plus w styczniu

  1. Godfall: Challenger Edition (PS5)
  2. Mortal Shell (PS4)
  3. LEGO DC Super-Villains (PS4)

PS Plus to płatna usługa dla użytkowników konsol PlayStation. W ramach subskrypcji otrzymujemy m.in. co najmniej dwie darmowe gry, możliwość grania online, ekskluzywne zniżki w PS Store, pierwszeństwo grania w wybrane tytuły oraz 100 GB miejsca na swoje save'y w chmurze. Usługa jest dostępna w ramach następujących abonamentów: 1 miesiąc (37 zł), 3 miesiące (100 zł) i 12 miesięcy (240 zł).

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.