Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 2 października 2020, 14:00

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Przypominamy – GRYOffline 2020 już jutro!

Już jutro zapraszamy Was na GRYOffline 2020, które przez panującą sytuację pandemiczną odbędzie się w formie… online. Wszystkie informacje organizacyjne na temat tej niecodziennej edycji znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Przypominamy – GRYOffline 2020 już jutro! - ilustracja #1

Jak wspominaliśmy przy zapowiedzi tego wydarzenia, GOF był dla nas zawsze miejscem, w którym mogliśmy spotkać się z Wami w rodzinnej atmosferze, aby porozmawiać o wszystkim związanym z grami wideo i nie tylko! Dlatego też stwierdziliśmy, że tegoroczny event powinien przybrać formę trzygodzinnego AMA z redaktorami oraz pracownikami wszystkich działów GRYOnline.pl oraz TVGRY.pl na naszym Discordzie, tak abyśmy wspólnie spędzili ten czas, dyskutując na interesujące tematy i posłuchać Waszych opinii o grach, filmach, naszym serwisie czy o wszystkim innym, co nam tylko przyjdzie na myśl (w granicach rozsądku!).

Wszystkich zainteresowanych online’owym spotkaniem zapraszamy więc jutro (sobota) o godzinie 12:00!

Informacje organizacyjne

Tydzień temu nasz serwer wzbogacił się o specjalną kategorię GOF Online 2020. Znalazły się tam m.in. kanał z informacjami organizacyjnymi oraz specjalny kanał o nazwie #aktywuj-rolę, pomagający w łatwy sposób uzyskać specjalną rangę GOF 2020, która w dniu eventu daje możliwość dołączenia do kanału głosowego wydarzenia.

Redakcja zacznie się zbierać chwilę wcześniej, a od godziny 12:00 będziecie mogli dołączyć do kanału głosowego i porozmawiać z nami przez kolejne 3 godziny. Nad całością czuwać będzie zespół moderatorski, którego zadaniem jest dbanie o porządek i przyjazną dla wszystkich atmosferę. Nie zapominajcie oczywiście zapoznać się z regulaminem naszego serwera, by uniknąć ewentualnych problemów. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości, możecie śmiało korzystać z kanału #pytania-o-gof.

Limitowane koszulki – koniec preorderów!

Pragniemy również poinformować, że wczoraj zakończyliśmy etap zbierania zamówień na nasze eventowe, limitowane (do druku trafi wyłącznie 100 egzemplarzy) koszulki.

Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie i liczymy, że sprawią one swoim przyszłym właścicielom wiele radości!

Przypominamy – GRYOffline 2020 już jutro! - ilustracja #2

Podsumowując – jutro (sobota) o 12:00 widzimy się na naszym serwerze discordowym. Mamy nadzieję, że usłyszymy się w sporym gronie i spędzimy razem sobotnie popołudnie w doskonałej atmosferze. Przygotujcie chipsy i napoje!

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.