Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 listopada 2017, 15:04

autor: Adrian Werner

Przyjdź na wykład redaktora naczelnego GRYOnline.pl

Redaktor naczelny GRYOnline.pl, Krystian Smoszna, będzie jednym z wykładowców GameAcademy. W najbliższy piątek w Krakowie nasz szef opowie o kontaktach redakcji z deweloperami i wydawcami. Zainteresowani spotkaniem powinni się zarejestrować, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.

Spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek. - Przyjdź na wykład redaktora naczelnego GRYOnline.pl - wiadomość - 2017-11-13
Spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek.

W najbliższy piątek w Krakowie odbędzie się kolejna seria spotkań w ramach poświęconej produkcji gier inicjatywy GameAcademy, organizowanej przez firmę GameDesire oraz Krakowski Park Technologiczny w ramach przedsięwzięcia Digital Dragons. Tym razem uczestnicy będą mogli wziąć udział w szeregu spotkań z weteranami branży, dotyczących marketingu i PR. Wśród wykładowców pojawi się redaktor naczelny GRYOnline.pl, czyli Krystian Smoszna.

Nasz szef, znany również po prostu jako UV, opowie o dobrych i złych praktykach w kontaktach wydawców z redakcją. Uczestnicy spotkania będą mogli usłyszeć historie sytuacji, które spowodowały konflikty serwisu z firmami, jak i tych, które zaowocowały zacieśnieniem współpracy. Poznają także konkrety odnośnie sposobu funkcjonowania zespołu redakcyjnego oraz metody dobierania tematów artykułów.

Spotkanie odbędzie się 17 listopada o godzinie 18:00 w krakowskim pubie THE STAGE - live music, food & bilard. Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona, więc zainteresowani powinni się zarejestrować. Liczyć się będzie kolejność zgłoszeń, więc radzimy się pospieszyć, zwłaszcza że inne prelekcje tego dnia również zapowiadają się ciekawie.

Cały plan na 17 listopada prezentuje się następująco:

Godzina:

Temat:

Wykładowca

16:00

Relacja z community i jej wpływ na proces tworzenia gier

Gabriella Subbotko

Community Manager, Artifex Mundi

17:00

Influencer marketing, czyli narzędzie promocji dla każdego

Andrzej Mazuruk

The Wizard of Influencer Marketing, OSOM

18:00

Dobre i złe praktyki w kontaktach wydawców z redakcją

Krystian Smoszna

Redaktor naczelny, GRYOnline.pl

19:00

Jak zaszkodzić swojej grze? A jak pomóc?

Tadeusz Zieliński

Evangelist, Flying Wild Hog

  1. GameAcademy – strona oficjalna
  2. GameAcademy - rejestracja
  3. Profil spotkania z Krystianem Smoszną