Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 grudnia 2017, 15:53

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Przejście Monster Hunter World zajmie sporo czasu

Reżyser nadchodzącej gry RPG Monster Hunter World wyjawił, że ukończenie produkcji zajmie nawet 50 godzin, a później czekać mają na nas dodatkowe atrakcje.

Monster Hunter World w skrócie:
  • RPG akcji na konsole XOne i PS4, a także PC-ty;
  • ukaże się 26 stycznia 2018 roku (na PC w późniejszym terminie);
  • przejście gry ma zająć około 40-50 godzin;
  • w dniach 22-26 grudnia odbędą się otwarte beta-testy na PS4.

Podczas rozmowy z dziennikarzem serwisu Mein-MMO.de (dzięki, Gematsu) Yuya Tokuda, reżyser gry Monster Hunter World, zdradził że przejście produkcji zajmie około 40-50 godzin. Oczywiście ostateczny czas rozgrywki zależeć będzie od grającej osoby, jej umiejętności oraz samego stylu zabawy. Po ukończeniu kampanii czekać będzie na nas jeszcze sporo innych atrakcji, które dodatkowo wydłużą czas spędzony na polowaniu na potwory. Będziemy m.in. ulepszać nasz ekwipunek i bronie, a także brać udział w cotygodniowych zadaniach. Ponadto obiecano popremierowe aktualizacje z nową zawartością.

Przejście Monster Hunter World zajmie sporo czasu - ilustracja #1

Jak widać zapowiada się sporo dobrej zabawy. Niedawno mogliście zakosztować jej próbki podczas beta-testów na konsoli PlayStation 4. Nie przejmujcie się jednak, jeżeli ominęło Was to wydarzenie. Firma Capcom ujawniła ostatnio, że w dniach 22-26 grudnia odbędzie się druga tura bety, a dodatkowo tym razem nie trzeba będzie posiadać aktywnej subskrypcji PlayStation Plus, by wziąć w niej udział. Odpowiednie pliki możecie już pobrać z PlayStation Store.

Premiera pełnej wersji Monster Hunter World odbędzie się 26 stycznia 2018 roku. Gra zadebiutuje na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Ponadto w przyszłości ma się ukazać wersja na komputery osobiste, ale nie znamy jeszcze dokładnego terminu debiutu tego wydania. Warto także wspomnieć, że u nas w kraju tytuł dostępny będzie z polskimi napisami.

Na koniec zamieszczamy jeszcze nowy fragment rozgrywki, na którym możecie obejrzeć nie tylko polowanie, ale też menu postaci i parę innych elementów.