Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 kwietnia 2019, 16:19

autor: Frozen

Przegląd recenzji Anno 1800

Do premiery nowej odsłony popularnego cyklu strategii ekonomicznych Anno pozostał tylko jeden dzień. Czy studiu Ubisoft Blue Byte uda się spełnić wysokie oczekiwania fanów serii? W internecie pojawiły się pierwsze recenzje, które przybliżają nas do odpowiedzi na to pytanie.

Powrót do przeszłości okazał się strzałem w dziesiątkę. - Przegląd recenzji Anno 1800 - wiadomość - 2019-04-15
Powrót do przeszłości okazał się strzałem w dziesiątkę.

W sieci pojawiły się pierwsze recenzje gry Anno 1800. Większość recenzentów jest zgodna – to bardzo dobry tytuł, jednak do perfekcji mu trochę brakuje. W chwili pisania tej wiadomości średnia ocena produkcji w serwisie Metacritic to 80/100 (na podstawie 9 recenzji).

Anno 1800 – recenzje

Poniżej znajduje się lista wybranych ocen gry:

Anno 1800 stanowi powrót do korzeni serii. Po dwóch częściach toczących się w przyszłości cykl wraca do realiów historycznych, co zdecydowana większość recenzentów uważa za dobry krok. Nowe Anno to produkcja dopracowana. Model rozwoju miast jest rozbudowany i należycie zbalansowany, a gra wygląda wprost fenomenalnie – tytuł przyciąga oko oprawą graficzną oraz bogactwem detali. Produkcja nie jest jednak pozbawiona wad. Recenzenci zwracają uwagę na problemy z płynnością rozgrywki (zwłaszcza w dużych miastach), słabą historię w kampanii, przeciętnie zrealizowane bitwy morskie oraz niewytłumaczalne skoki wpływów do budżetu miasta, które w jednej chwili mogą być mocno na plusie, po czym spaść bez powodu na minus, aby po chwili wrócić do pierwotnego poziomu.

Czy Anno 1800 ma szansę zostać najlepszą strategią ekonomiczną wydaną w tym roku? Wielu recenzentów twierdzi, że tak. Tytuł ukaże się 16 kwietnia na PC – będzie dostępny wyłącznie na platformach Epic Games Store i Uplay. Gra otrzyma kinową polską wersję językową (napisy).

  1. Oficjalna strona gry Anno 1800
  2. Anno 1800 – kompendium wiedzy
  3. Recenzja gry Anno 1800 – powrót do przeszłości
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Anno 1800

Anno 1800