Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lipca 2013, 13:10

autor: Góral

Promocje na Xbox Live - Far Cry 3 i Assassin's Creed III do kupienia za 50 zł

Od dziś, do 5 lipca, w usłudze Xbox Live pojawiać się będą jednodniowe obniżki cen na wybrane gry. Na start przygotowano znakomitą ofertę na gry Far Cry 3 i Assassin's Creed III, które można nabyć za niecałe 50 zł

Firma Microsoft wystartowała z promocją gier na konsolę Xbox 360. Od dziś do 5 lipca ceny 20 produkcji ulegną obniżce. W tym czasie codziennie przeceniane będą kolejne zestawy tytułów, więc warto się śpieszyć, bo dzisiejsze oferty jutro nie będą już aktualne.

Czas ustrzelić tanią grę. - Promocje na Xbox Live - Far Cry 3 i Assassin's Creed III do kupienia za 50 zł - wiadomość - 2013-07-02
Czas ustrzelić tanią grę.

Na pierwszy ogień poszły następujące produkcje:

Bardzo kuszące są oferty na gry Assassin's Creed III i Far Cry 3, których pudełkowe wersje w sklepach kosztują około dwa razy więcej. Jest to więc znakomita okazja do nadrobienia zaległości.

Dodatkowo, w ramach odrębnej promocji, do 8 lipca taniej można nabyć poniższe tytuły:

Gry z drugiej puli to starsze tytuły, aczkolwiek cena Bulletstorma jest bardzo przyzwoita. Wydaje się, że jak ktoś do tej pory się nie skusił, to chyba już nie trafi na lepszą okazję (przynajmniej na konsoli Xbox 360). Z drugiej strony pierwszy Mass Effect za 60 zł to lekkie przegięcie. Tak czy siak, życzymy udanych zakupów!