Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 7 lutego 2015, 12:42

autor: Jiker

Promocje mobilne na weekend 7-8 lutego (m.in. Blek, Baldur's Gate, Shadowrun: Dragonfall)

Oto kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom cenowym na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich gier jak Blek, Baldur's Gate: Enhanced Edition, Shadowrun: Dragonfall oraz o akcji Humble Cartoon Network Games Mobile Bundle.

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem nie jest wypisanie wszystkich gier, które akurat znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to nie tylko tanie, ale i warte uwagi produkcje.

Jako że w wielu przypadkach czas trwania obniżki nie jest znany – bywa, że pozostaje ona aktualna przez kilkanaście dni, a innym razem znika po kilkudziesięciu godzinach – przez kilka kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Blek

Android: ok. 4 zł; wcześniej ok. 11 zł – iOS: ok. 4 zł; wcześniej ok. 12 zł

Dzisiejszy przegląd rozpoczynamy dosyć nietypowo, bowiem nie obniżką jakiegoś hitu, a od informacji o przecenie szerzej nieznanej, unikalnej gry logicznej Blek. W dziele austriackiego studia kunami brother stajemy przed zadaniem zebrania wszystkich kolorowych kulek, jakie znajdują się na planszy. Dokonujemy tego w wyjątkowy sposób, mianowicie rysując w obrębie pola gry krótką linię (o dowolnym kształcie). Po chwili naniesiona na pole gry kreska zostaje ożywiona, powtarzając w nieskończoność ruch wykonany przez użytkownika. Szybko rosnący poziom trudności czyni z Blek nie lada wyzwanie.

Warhammer 40,000: Carnage

Android: 2,99 zł; wcześniej ok. 26 zł – iOS: ok. 4 zł; wcześniej ok. 29 zł

W dalszym ciągu obowiązuje świetna, bo 80% promocja na pełnego akcji, platformówkowego RPG-a Warhammer 40,000: Carnage. Produkcja studia Roadhouse Games oferuje atrakcyjną mechanikę rozgrywki, ładną grafikę 2,5D i rozbudowany system rozwoju, na którym tak po prawdzie oparto całą zabawę. Jeśli nie skorzystaliście z obniżki w zeszłym tygodniu, to tym razem koniecznie wysupłajcie z portfela tych kilka złotych.

Baldur's Gate: Enhanced Edition

iOS: ok. 21 zł; wcześniej ok. 42 zł

W ubiegłym tygodniu z przeceny Baldur’s Gate II cieszyli się posiadacze urządzeń z Androidem. Tym razem to właściciele iPhone’a i iPada mogą nabyć o połowę taniej grę z tej słynnej serii, a konkretnie Baldur's Gate Enhanced Edition. Kultowy RPG, wydany oryginalnie w 1998 roku na PC, był pierwszym wielkim hitem studia BioWare. Edycja Rozszerzona oferuje ten sam, olbrzymi świat, kilkadziesiąt godzin zabawy, wciągającą kampanię i bardzo dobry system walki w czasie rzeczywistym z aktywna pauzą. Dodatkowo otrzymaliśmy interfejs dostosowany do ekranów dotykowych, grafikę w wyższej rozdzielczości, rozszerzenie Opowieści z Wybrzeża Mieczy i nieco dodatkowej zawartości.

Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut

iOS: ok. 21 zł; wcześniej ok. 29 zł

Nieco taniej można obecnie również nabyć iOS-ową edycję Shadowrun: Dragonfall w wersji Director's Cut – znakomitego samodzielnego dodatku do udanego Shadowrun: Returns. Produkcja jest ciekawym RPG-iem stworzonym na bazie fabularnej gry stołowej, łączącej realia fantasy z cyberpunkiem. Tym razem akcja zostaje przeniesiona do Berlina. W porównaniu do „podstawki” gra doczekała się też usprawnień w zakresie interfejsu, mechaniki walki oraz sztucznej inteligencji.

Humble Cartoon Network Games Mobile Bundle – m.in. serie Regular Show, Adventure Time oraz Monsters Ate My Birthday Cake

W tym tygodniu wystartowała specjalna edycja akcji Humble Mobile Bundle poświęcona grom wydawanym przez Cartoon Network. W pakiecie gier na smartfony i tablety z Androidem znalazły się: Regular Show: Best Park in the Universe, Regular Show: Ghost Toasters, Regular Show: Ride ‚Em Rigby, Adventure Time: Treasure Fetch (wszystkie cztery dostępne za dowolną opłatą), Regular Show: The Great Prank War, Adventure Time: Jumping Finn Turbo, CN Superstar Soccer, Ski Safari: Adventure Time (odblokowywane po wpłaceniu co najmniej 6,12 dolarów, czyli około 22 złotych), a także Monsters Ate My Birthday Cake, Adventure Time: Time Tangle i The Powerpuff Girls: Defenders of Townsville (dostępne za 8 dolarów, czyli około 29 złotych). Akcja potrwa do 16 lutego, a w międzyczasie pula oferowanych gier zostanie poszerzona.

Okazje Red Stripe dla użytkowników Windows Phone

Strona promocji Okazje Red Stripe została zaktualizowana o nową porcję przecenionych gier. Obecnie za co najmniej połowę dotychczasowej kwoty można nabyć: strzelankę ExZeus2, zręcznościówkę The Light Game, strategiczne King’s League: Oddysey oraz świetną przygodówkę The Tiny Bang Story. Pełną ofertę znajdziecie poniżej: