Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 15 grudnia 2020, 09:59

autor: Adrian Werner

Promocja Ubisoft - darmowe pełne wersje gier i DLC

Ruszyła promocja Ubisoftu, w ramach której przez kilka dni codziennie będziemy mogli za darmo otrzymać pełne wersje gier oraz dodatki DLC.

Firma Ubisoft postanowiła umilić nam okres przedświąteczny, zapowiadając promocję, w ramach której za darmo otrzymamy pełne wersje gier oraz wirtualne prezenty w produkcjach wydawcy.

Aby skorzystać z okazji, trzeba udać się na jej stronę i zalogować się za pomocą swojego konta Ubisoft. Każdego dnia oferowane będą inne nagrody, więc tę witrynę trzeba odwiedzać codziennie aż do 18 grudnia, kiedy to zabawa dobiegnie końca. Prezenty można także odbierać za pomocą pecetowej i mobilnej wersji aplikacji Ubisoft Connect.

W przypadku pełnych wersji gier rozdawane będą jedynie wersje PC. Z kolei wirtualne prezenty będzie można odblokować na wszystkich platformach sprzętowych.

Pierwszego dnia promocji oferowane są dwa DLC do Assassin's Creed: Valhalla w postaci Pakietu Żeglarza dla osady oraz legendarnego stroju Bayeka dla Eivora, czyli głównego bohatera ACV.

Ubisoft ostrzega, że odebrane nagrody nie muszą pojawić się na kontach graczy błyskawicznie. Może to potrwać do siedmiu dni.

Warto na koniec dodać, że to nie jedyna firma, która chce umilić nam okres przedświąteczny prezentami. Pojutrze wystartuje promocja w Epic Games Store, w ramach której codziennie, przez piętnaście dni, otrzymywać będziemy za darmo jedną pełną wersję gry.

  1. Strona promocji Ubisoftu
  2. Oficjalna strona gry Assassin's Creed: Valhalla
  3. Assassin's Creed Valhalla - poradnik do gry
  4. Recenzja Assassin's Creed Valhalla - to jest Asasyn, którego szukacie