Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 10 grudnia 2020, 18:25

15 darmowych gier na Świątecznej Wyprzedaży Epic Games Store

Wygląda na to, że Epic Games chce wkroczyć w tegoroczne święta z przytupem. Już niedługo w Epic Games Store duże przeceny oraz dwutygodniowy maraton darmowych gier.

Zapowiada się, że również w tym roku Epic Games Store przywdzieje czerwono-biały strój Świętego Mikołaja i zapuści długą, siwą brodę. Na oficjalnej stronie platformy pojawiła się informacja głosząca, że z dniem 17 grudnia wystartują wielkie, sięgające nawet do 75% obniżki cen. Ale to nie wszystko, ponieważ - oprócz promocji - został zaplanowany trwający 15 dni maraton z darmowymi grami!

Każdego dnia, zaczynając od 17 grudnia, którego otrzymamy „tajemniczą grę”, będą rozdawane darmowe produkcje, a na ich odebranie będziemy mieć 24 godziny. Wszystkie przypisane przez nas gry będziemy mogli zatrzymać w bibliotece na zawsze. Nie zapomnijcie również dodać do listy życzeń gier, które macie na oku, by otrzymać informację, gdy tylko Wasz wymarzony tytuł pojawi się na przecenie. Promocja zakończy się wraz z końcem bieżącego roku.

W ubiegłe święta załoga z Epic Games Store zaserwowała nam podobny świąteczny prezent. Co ciekawe podczas wspomnianej promocji zostało nam podarowane 12 gier, natomiast w tym roku będziemy mieli okazję zgarnąć aż 15 darmowych produkcji! Warto dodać, że podczas zeszłorocznego rozdawnictwa powtórzyły się jedynie dwa tytuły. Miejmy nadzieję, że tym razem bilans wyjdzie podobny. Przypomnijmy, że w tym tygodniu również możecie przypisać do swojego konta dwie darmowe gry.