Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 31 października 2017, 09:09

autor: Czarny Wilk

Promocja na sprzęt i peryferia dla graczy w Morele.net

Popularny sklep internetowy Morele.net przygotował nową promocję, dzięki której taniej kupimy m.in. klawiaturę, laptopa, smartfona i dysk zewnętrzny.

W sklepie internetowym Morele.net wystartowała nowa promocja „MoreLove okazje”, dzięki której w atrakcyjnych cenach zakupić możecie m.in. laptopy, gotowe zestawy komputerowe, monitory, smartfony czy peryferia do komputera. Choć przeceny nie są bardzo drastyczne, to w wielu przypadkach wypadają korzystnie na tle innych polskich sklepów. Oferty dostępne są w mocno ograniczonym nakładzie, więc jeśli jakiś produkt przykuł Wasze oko, nie zwlekajcie z zakupami. Koszty przesyłki zaczynają się od 8 zł, ale wybrane produkty objęte są dodatkową promocją, w ramach której dostawa jest darmowa. By uzyskać cenę promocyjną, należy użyć odpowiedniego kodu, podanego na stronie promocji. Różnią się one zależnie od kategorii produktu – przykładowo, dla laptopów będzie to „PROMOLAP”, a dla telefonów i tabletów „PROMOGSM”.

Taniej kupimy m.in. smartfona firmy Xiaomi oraz klawiaturę od Razera. - Promocja na sprzęt i peryferia dla graczy w Morele.net - wiadomość - 2017-10-31
Taniej kupimy m.in. smartfona firmy Xiaomi oraz klawiaturę od Razera.

Pełna lista ofert znajduje się tutaj. Wybrane promocje prezentujemy poniżej:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.