Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 11 lutego 2020, 11:28

autor: Czarny Wilk

Promocja na gamingowe akcesoria Corsaira w Morele.net

W nowej promocji w sklepie Morele.net taniej kupimy sprzęt dla graczy od firmy Corsair - myszy, klawiatury mechaniczne i słuchawki.

  1. Mysz Corsair M65 RGB ELITE FPS – 215 zł (cena z kodem „CORSELOVE”)
  2. Mysz Corsair Glaive RGB PRO – 229 zł (cena z kodem „CORSELOVE”)
  3. Mysz Corsair Scimitar Pro RGB – 239 zł (cena z kodem „CORSELOVE”)
  4. Klawiatura mechaniczna Corsair STRAFE RGB MK.2 – 549 zł (cena z kodem „CORSELOVE”)
  5. Klawiatura mechaniczna Corsair K70 RGB MK.2 Cherry MX Red – 559 zł (cena z kodem „CORSELOVE”)
  6. Słuchawki Corsair HS50 – 169 zł (cena z kodem „CORSELOVE”)

Pełna lista ofert znajduje się tutaj.

UWAGA: Promocja jest ograniczona czasowo i trwa do 25 lutego lub wyczerpania zapasów, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz). Każdy uczestnik akcji może skorzystać z kodu na dany produkt tylko raz. Ceny również mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepu. Koszt przesyłki zaczyna się od 8,90 zł, możliwy jest również darmowy odbiór osobisty w salonie Netpunktu. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, koszty przesyłki, sposób odbioru itp).

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.