Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Przemysław Zamęcki 29 sierpnia 2014, 18:15

Produkcja Ganymede trzecia na Facebooku

Gra Pool Live Pro (https://apps.facebook.com/poollivepro) krakowskiego studia Ganymede, znajduje się na 3. pozycji wśród bilardów na Facebooku.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Jak podaje portal InsideSocialGames (http://www.insidesocialgames.com/2014/08/12/take-to-the-tables-in-pool-live-pro-on-facebook/), gra Pool Live Pro (https://apps.facebook.com/poollivepro) krakowskiego studia Ganymede, znajduje się na 3. pozycji wśród bilardów na Facebooku. To bardzo duży sukces polskiej firmy.

Ponad milion aktywnych użytkowników miesięcznie oraz 150 tysięcy dziennie – te liczby muszą robić wrażenie. – Pool Live Pro to symulator bilarda dostępny online. Atutem gry jest zaawansowana fizyka i wysoka jakość grafiki. Produkcja dostępna jest za darmo zarówno na GameDesire.com, jak i na Facebooku oraz portalach partnerskich – mówi Andrzej Sekuła, Product Manager w Ganymede.

Produkcja Ganymede trzecia na Facebooku - ilustracja #1