Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweiOSANDWWW
Okładka Pool Live Pro (WWW)
OkładkaPool Live Pro (WWW)

Pool Live Pro

Nastawiona na rywalizację graczy, społecznościowa gra bilardowa polskiego studia GameDesire. W grze możemy rywalizować w klasyczną ósemkę, dziewiątkę oraz tzw. Blackpool.

Sportowe | bilard | zagraj za darmo | Facebook | polskie | społecznościowe

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Pool Live Pro Premiera

1lut2012

WWW

8lut2016

iOS

22lut2016

AND

producent: GameDesire wydawca: GameDesire Strona oficjalna

Gry podobne do Pool Live Pro

8 Ball Pool

Snooker Live Pro

Pool Live Pro to społecznościowa gra bilardowa, ukierunkowana na rywalizację graczy. Za stworzenie tytułu odpowiada doświadczone, krakowskie studio GameDesire (wcześniej znane pod nazwą Ganymede), specjalizujące się w grach przeglądarkowych i mobilnych. Produkcja zadebiutowała w popularnych portalach społecznościowych (Facebook, Odnoklassniki), by po sporym sukcesie pojawić się także na najważniejszych urządzeniach mobilnych.

Mechanika

Pool Live Pro z pewnością nie ma ambicji bycia rozbudowanym symulatorem bilardowym. Produkcja jest bowiem typową zręcznościówką, stworzoną z myślą o szybkich pojedynkach graczy, rozgrywanych za pomocą platform społecznościowych i popularnych urządzeń mobilnych. Opisywany tytuł oferuje możliwość zabawy w trzech głównych trybach gry, takich jak 8 Ball Pool, 9 Ball Pool oraz Blackpool. Cała rywalizacja odbywa się w kilku różnych klubach bilardowych, do których dostęp odblokowujemy w miarę postępów w grze, zapisując się na zawody za zdobywaną w kolejnych pojedynkach walutę. W toku rozgrywki możemy też odblokować wiele bonusowych elementów, takich jak ozdobne rodzaje kijów itp., pozwalających na dodatkowe możliwości personalizacji wykorzystywanego sprzętu.

Tryby gry

Pool Live Pro to gra nastawiona przede wszystkim na rywalizację graczy. W zależności od umiejętności oraz posiadanej waluty, możemy wyzywać na pojedynki swoich znajomych lub losowo wybranych graczy, walcząc w kolejnych klubach bilardowych o rosnącym stopniu „wpisowego” oraz coraz wyższych umiejętnościach rywali. Dla początkujących graczy przewidziano też tryb praktyki, w którym możemy zapoznać się z tajnikami gry i doszlifować swe umiejętności w walce z przeciwnikiem, kierowanym przez sztuczną inteligencję.

Kwestie techniczne

Pool Live Pro odznacza się prostą, aczkolwiek niezwykle estetyczną oprawą graficzną, ukazaną w klasycznym widoku z góry. Mimo że gra przeznaczona jest głównie dla tzw. casualowych graczy, może ona pochwalić się całkiem realistycznym silnikiem fizycznym, odwzorowującym zachowanie poszczególnych bil na stole. Produkcja dostępna jest w typowym modelu free-to-play, w którym obok standardowej waluty, zdobywanej za zwycięstwa w kolejnych pojedynkach, możemy również skorzystać z mikropłatności, celem przyspieszenia postępów i zakupu rozmaitych boosterów oraz alternatywnych elementów wyposażenia (ponad sto unikalnych wzorów).

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe Pool Live Pro: Odpowiednia dla każdego wieku.

iOS
AND
WWW