Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweiOSANDWWW
Okładka Snooker Live Pro (AND)
OkładkaSnooker Live Pro (AND)

Snooker Live Pro

Sieciowa gra bilardowa, umożliwiająca podjęcie rywalizacji m.in. w tytułowym snookerze, ósemce (8-Ball) i dziewiątce (9-Ball).

Sportowe | bilard | zagraj za darmo | Facebook | polskie | społecznościowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Snooker Live Pro Premiera

16sty2015

WWW

22lut2016

iOS

24mar2016

AND

producent: GameDesire wydawca: GameDesire Strona oficjalna

Gry podobne do Snooker Live Pro

8 Ball Pool

Virtual Pool Mobile

Pool Live Pro

Snooker Live Pro to gra bilardowa, stanowiąca kolejną odsłonę cyklu społecznościowych gier sportowych, rozwijanych przez rodzime studio GameDesire (znane wcześniej pod nazwą Ganymede) w portalach społecznościowych i na najpopularniejszych urządzeniach mobilnych. Gra stanowi rozwinięcie wcześniejszej produkcji studia Pool Live Pro i – co ciekawe – obie aplikacje zostały ze sobą zintegrowane, dzięki czemu dotychczasowi użytkownicy Pool Live Pro otrzymali aktualizację, pozwalającą również na grę w snookera. Do promocji gry krakowskim deweloperom udało się namówić profesjonalnych snookerzystów, takich jak Neil Robertson i Judd Trump, zajmujących w momencie premiery gry pozycje 3. i 5. w światowym rankingu tej dyscypliny.

Mechanika

Snooker Live Pro stanowi swego rodzaju rozwinięcie poprzedniej produkcji studia GameDesire, stąd też mechanika rozgrywki w obu produkcjach przedstawia się identycznie. Gra kładzie szczególny nacisk na rywalizację wieloosobową, pozwalając mierzyć się graczom z całego świata w jednym z czterech dostępnych rodzajów bilarda, tzn. tytułowym snookerze oraz znanych z poprzedniej odsłony serii trybach 8-ball, 9-ball i Blackpool. Kolejne pojedynki możemy toczyć w kilku różnych klubach bilardowych, wyróżniających się odmienną stylistyką oraz odpowiednio wyższą kwotą wpisowego. Dostęp do kolejnych klubów odblokowujemy zaś w miarę postępów w grze i awansu na wyższe poziomy gracza. Podobnie jak w pierwowzorze, w grze nie zapomniano o możliwości odblokowywania unikalnych wzorów kijów itp., dzięki którym możemy wyróżnić się spośród szerokiego grona graczy.

Tryby gry

Analogicznie jak w przypadku Pool Live Pro, opisywana produkcja koncentruje się na pojedynkach multiplayer, na które wyzywać możemy zarówno naszych znajomych, jak i losowo wybranych graczy z całego świata. Całość uzupełnia offline’owy tryb praktyki, pozwalający na doszlifowanie swoich umiejętności przed rozpoczęciem prawdziwej rywalizacji z przeciwnikami.

Kwestie techniczne

Snooker Live Pro pod względem oprawy praktycznie nie różni się od wydanej nieco wcześniej poprzedniczki, oferując prostą, lecz estetyczną i miłą dla oka grafikę w widoku z góry. Niezmienny pozostał także model biznesowy free-to-play, w którym zdobywaną podczas rozgrywki walutę podstawową możemy przeznaczyć na odblokowywanie nowych klubów bilardowych i wpisowe na kolejne zawody. W razie braku waluty podstawowej lub chęci wyróżnienia się spośród innych graczy (np. poprzez unikalne wzory kijów bilardowych) możemy zawsze sięgnąć do portfela i skorzystać z dostępnego w grze systemu mikropłatności.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Snooker Live Pro: 12+

iOS
AND
WWW