Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweANDWWWiOS
Okładka Snooker Live Pro (AND)

Snooker Live Pro

Sieciowa gra bilardowa, umożliwiająca podjęcie rywalizacji m.in. w tytułowym snookerze, ósemce (8-Ball) i dziewiątce (9-Ball).

Sportowe | bilard | zagraj za darmo | Facebook | polskie | społecznościowe

Okładka Snooker Live Pro (AND)

producent: GameDesire

wydawca: GameDesire

Strona oficjalna

data premiery gry:

16sty2015

WWW

22lut2016

iOS

24mar2016

AND

Snooker Live Pro to wydana na platformie WWW, AND i iOS gra bilardowa, stanowiąca kolejną odsłonę cyklu społecznościowych gier sportowych, rozwijanych przez rodzime studio GameDesire (znane wcześniej pod nazwą Ganymede) w portalach społecznościowych i na najpopularniejszych urządzeniach mobilnych. Gra stanowi rozwinięcie wcześniejszej produkcji studia Pool Live Pro i – co ciekawe – obie aplikacje zostały ze sobą zintegrowane, dzięki czemu dotychczasowi użytkownicy Pool Live Pro otrzymali aktualizację, pozwalającą również na grę w snookera. Do promocji gry krakowskim deweloperom udało się namówić profesjonalnych snookerzystów, takich jak Neil Robertson i Judd Trump, zajmujących w momencie premiery gry pozycje 3. i 5. w światowym rankingu tej dyscypliny.

Mechanika

Snooker Live Pro stanowi swego rodzaju rozwinięcie poprzedniej produkcji studia GameDesire, stąd też mechanika rozgrywki w obu produkcjach przedstawia się identycznie. Gra kładzie szczególny nacisk na rywalizację wieloosobową, pozwalając mierzyć się graczom z całego świata w jednym z czterech dostępnych rodzajów bilarda, tzn. tytułowym snookerze oraz znanych z poprzedniej odsłony serii trybach 8-ball, 9-ball i Blackpool. Kolejne pojedynki możemy toczyć w kilku różnych klubach bilardowych, wyróżniających się odmienną stylistyką oraz odpowiednio wyższą kwotą wpisowego. Dostęp do kolejnych klubów odblokowujemy zaś w miarę postępów w grze i awansu na wyższe poziomy gracza. Podobnie jak w pierwowzorze, w grze nie zapomniano o możliwości odblokowywania unikalnych wzorów kijów itp., dzięki którym możemy wyróżnić się spośród szerokiego grona graczy.

Tryby gry

Analogicznie jak w przypadku Pool Live Pro, opisywana produkcja koncentruje się na pojedynkach multiplayer, na które wyzywać możemy zarówno naszych znajomych, jak i losowo wybranych graczy z całego świata. Całość uzupełnia offline’owy tryb praktyki, pozwalający na doszlifowanie swoich umiejętności przed rozpoczęciem prawdziwej rywalizacji z przeciwnikami.

Kwestie techniczne

Wydany na platformie WWW, AND i iOS Snooker Live Pro pod względem oprawy praktycznie nie różni się od wydanej nieco wcześniej poprzedniczki, oferując prostą, lecz estetyczną i miłą dla oka grafikę w widoku z góry. Niezmienny pozostał także model biznesowy free-to-play, w którym zdobywaną podczas rozgrywki walutę podstawową możemy przeznaczyć na odblokowywanie nowych klubów bilardowych i wpisowe na kolejne zawody. W razie braku waluty podstawowej lub chęci wyróżnienia się spośród innych graczy (np. poprzez unikalne wzory kijów bilardowych) możemy zawsze sięgnąć do portfela i skorzystać z dostępnego w grze systemu mikropłatności.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Gry podobne do Snooker Live Pro

Wymagania wiekowe Snooker Live Pro

12+

iOS
AND
WWW