Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 grudnia 2018, 18:30

autor: Serek

Prey: Mooncrash - DLC Typhon Hunter wprowadzi tryb multi i VR

11 grudnia wszyscy posiadacze Prey: Mooncrash będą mogli bezpłatnie pobrać aktualizację Typhon Hunter, która wprowadzi do gry tryb wieloosobowy, a także obsługę gogli wirtualnej rzeczywistości.

Morgan, it’s Yu? Zbyt sucho. - Prey: Mooncrash - DLC Typhon Hunter wprowadzi tryb multi i VR - wiadomość - 2018-12-07
Morgan, it’s Yu? Zbyt sucho.

Jeżeli jesteście fanami sprawdzania każdego przedmiotu w pomieszczeniu kluczem hydraulicznym, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Wszyscy posiadacze Prey: Mooncrash już niedługo będą mogli bezpłatnie zagrać w darmowy dodatek o tytule Typhon Hunter. Rozszerzenie wprowadzi rozgrywkę wieloosobową oraz możliwość wcielenia się w zmiennokształtnego kosmitę. Premiera dodatku odbędzie się 11 grudnia. DLC ukaże się na PC, Xboksie One oraz PlayStation 4.

Typhon Hunter zaoferuje tryb sieciowy dla sześciu graczy. Jeden z nich wcieli się w łowcę (w tej roli znany z podstawki Morgan Yu), pozostałych pięciu w Mimików, czyli najmniejszy rodzaj Tyfonów. Rozgrywka będzie opierać się na prostych zasadach. Łowca ma za zadanie przetrwać i wyeliminować przeciwników, ci natomiast muszą współpracować i dopaść Morgana Yu.

Multiplayer to nie jedyna nowość w grze. Produkcja otrzyma także misję TranStar VR, imitującą pokój zagadek i skierowaną do posiadaczy gogli wirtualnej rzeczywistości. Akcja rozgrywać się będzie kilka dni przed wydarzeniami z Preya, gdzie poznamy losy różnych pracowników korporacji TranStar. W przyszłym roku tryb VR trafi również do rozgrywki wieloosobowej.

Każda rozgrywka w Typhon Hunter ma rozpoczynać się okresem przygotowań, kiedy drużyna Mimików opracowuje strategię i ustawia zasadzki na Morgana. Następnie do akcji wkracza Morgan, który ma ograniczony czas na zabicie wszystkich przeciwników przy użycia klucza francuskiego lub pistoletu. Mimiki mogą pozostać w ukryciu bądź atakować - chociaż ofensywna taktyka ma być ryzykowna, bo kosmici dysponują tylko jednym życiem.

Mooncrash jest dodatkiem do gry Prey. Rozszerzenie wzbogaciło rozgrywkę o losowo generowane przygody, w których przy każdym podejściu na gracza czekają inne wyzwania i zagrożenia. Całość została zaprojektowana z myślą o wielokrotnym przechodzeniu lokacji i nauce nowych taktyk. Dodatek wzbudził mieszane uczucia u graczy i recenzentów, zarzucano mu bowiem odejście od kampanii fabularnej, która była najmocniejszą stroną podstawowej wersji gry. Mooncrash zadebiutował 11 czerwca bieżącego roku i trafił na PC, Xboka One oraz PlayStation 4.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Prey
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Strefa PlayStation VR

Sprzęt i Gry na PSVR

Zobacz Więcej