Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Przemysław Zamęcki 18 grudnia 2013, 22:48

Premiera Triviador Polska - najsłynniejsza na świecie darmowa gra quizowo-strategiczna zadebiutowała na polskim rynku

Gra Triviador Polska jest dostępna za darmo pod adresem: poland.triviador.com oraz na Facebooku.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Firma Kool2Play poinformowała o premierze Triviador Polska – słynnej gry quizowo-strategicznej, w specjalnej, polskiej wersji językowej. Triviador to przeglądarkowa gra społecznościowa skierowana do szerokiej grupy odbiorców, niezależnie od wieku. Gra może pochwalić się olbrzymią rzeszą fanów i długą historią – trafiła do sieci 12 lat temu, aktualnie na całym świecie gra w nią ponad 5 mln ludzi! To idealna propozycja dla tych, którzy zamiast zarządzać wirtualną farmą, wolą popisać się swoją wiedzą i stanąć do rywalizacji z innymi graczami z całej Polski.

Premiera Triviador Polska - najsłynniejsza na świecie darmowa gra quizowo-strategiczna zadebiutowała na polskim rynku - ilustracja #1

Gra Triviador Polska jest dostępna za darmo pod adresem: poland.triviador.com oraz na Facebooku.

Triviador łączy klasyczną formułę 3-osobowego quizu z pytaniami otwartymi i zamkniętymi, z rozgrywką strategiczną toczoną na mapie Polski podzielonej na województwa. Udzielając poprawnych odpowiedzi, gracze mogą przejąć kolejne tereny, zwiększając tym samym swoją przewagę taktyczną i szansę na zdobycie zamków przeciwnika. W zaciekłej walce o terytoria, zawodnicy mogą wspierać się przydatnymi bonusami, które pomagają wybrać prawidłową odpowiedź, czy przypuścić atak nawet na odległe tereny.

W momencie startu, do dyspozycji polskich graczy oddano 10 000 pytań, z których ponad połowa nawiązuje m.in. do polskiej kultury, sportu, życia codziennego i najważniejszych wydarzeń. Wydawca gry firma Kool2Play obiecuje sukcesywnie dodawanie nowych zestawów pytań. Co ciekawe również sami gracze mogą dodawać własne pytania, jak również oceniać pozostałe, dzięki czemu gra rozwija się każdego dnia!