Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 stycznia 2020, 13:39

autor: Adrian Werner

Premiera Through the Darkest of Times - gry o ruchu oporu w III Rzeszy

Zespół Paintbucket Games wypuścił grę Through the Darkest of Times, w której kierujemy niemieckim ruchem oporu w III Rzeszy.

Największą zaletą gry Through the Darkest of Times jest nietypowa tematyka. - Premiera Through the Darkest of Times - gry o ruchu oporu w III Rzeszy - wiadomość - 2020-01-31
Największą zaletą gry Through the Darkest of Times jest nietypowa tematyka.
THROUGH THE DARKEST OF TIMES W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Paintbucket Games
  2. Wydawca: HandyGames
  3. Gatunek: strategia
  4. Platforma: PC

Na rynku zadebiutowała gra Through the Darkest of Times, czyli nietypowa strategia, która pozwala na wcielenie się w przywódcę berlińskiego ruchu oporu w czasach Trzeciej Rzeszy. Akcja rozpoczyna się w 1933 roku, a naszym zadaniem jest próba powstrzymania wzrostu potęgi reżimu w nazistowskich Niemczech. W tym celu kolportujemy ulotki, przeprowadzamy akcje sabotażowe, gromadzimy informacje, unikamy wykrycia oraz rekrutujemy nowych członków. Kampania podzielona jest na kilka rozdziałów i prowadzi nas aż do zakończenia II wojny światowej, a każdy kolejny etap jest bardziej niebezpieczny dla naszych podwładnych.

Jest to debiutancka produkcja niemieckiego studia Paintbucket Games.Through the Darkest of Times dostępne jest wyłącznie na PC i nie oferuje polskiej wersji językowej. Grę można nabyć w dystrybucji cyfrowej w serwisie Steam za 54,99 złotych.

Gra na razie spotyka się z dosyć ciepłym przyjęciem. Through the Darkest of Times posiada średnią ocen na poziomie 71% według serwisu Metacritic. Poniżej podajemy noty z opublikowanych do tej pory recenzji:

  1. IGN Italia – 8/10
  2. The Games Machine – 7.5/10
  3. Gameblog.fr – 7/10
  4. 4Players.de – 65/100

Z kolei na Steamie 88% recenzji użytkowników jest pozytywnych.

Through the Darkest of Times chwalone jest za nietypową tematykę, którą deweloperzy zrealizowali na tyle dobrze, że podczas zabawy możemy się sporo nauczyć. Mieszane uczucia wzbudza za to powolne tempo rozgrywki, a produkcja krytykowana jest za powtarzalność rozgrywki, zwłaszcza podczas wielokrotnego przechodzenia kampanii.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Through the Darkest of Times na Steamie

Ostatnia aktualizacja: 2020-01-31

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Through the Darkest of Times

Through the Darkest of Times