Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 grudnia 2012, 11:30

autor: Sarge

Premiera Retribution - osiemnastego dodatku do gry EVE Online

Fani gry EVE Online doczekali się premiery osiemnastego dodatku, wprowadzającego kilka zmian i nowości. Retribution, podobnie jak wszystkie poprzednie rozszerzenia, jest dostępne całkowicie za darmo.

Studio CCP wypuściło osiemnasty dodatek do gry EVE Online, zatytułowany Retribution. Rozszerzenie wprowadza sporo nowości do systemu rozgrywki i zostało udostępnione całkowicie za darmo.

Największą zmianą w Retribution jest wprowadzenie większych konsekwencji łamania wirtualnego prawa przez graczy. Teraz można dawać zlecenia na konkretnych użytkowników lub też całe korporacje oraz ich konglomeraty. Dzięki temu osoby atakujące niewinnych cywilów i stosujące inne wykroczenia nie będą mogły czuć się bezkarnie.

Dodatek przynosi ze sobą również zestaw nowych statków, wśród których można wyróżnić górniczą fregatę zaprojektowaną głównie z myślą o początkujących. Starsze maszyny także zostały pod kilkoma względami zmienione, podobnie jak system obliczający statystykę agresji graczy. Usprawnień doczekała się również sztuczna inteligencja przeciwników.

EVE Online to jedna z bardziej popularnych gier MMO, która na rynku zadebiutowała w 2003 roku. Studio CCP utrzymuje zainteresowanie graczy wokół swojego tytułu m.in. dzięki cyklicznie wydawanym, darmowym rozszerzeniom, które za każdym razem wprowadzają nową zawartość i atrakcje do znanego systemu rozgrywki..