Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Meteor Entertainment Press Release 6 marca 2013, 13:22

Premiera MegaPatch HAWKEN

Premiera MegaPatch HAWKEN - nowy mech, mapa i mnóstwo innych nowości w najnowszej aktualizacji.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Meteor Enterteinment, wydawca FPS MMO HAWKEN ujawnił informacje dotyczące najnowszej aktualizacji, która pojawiła się w grze 5 marca. Znajduje się w niej nowy mech Raider, nowa mapa Facility, dodatkowe kamuflaże, drwiny z przeciwników (taunts), poprawki błędów oraz długo wyczekiwana funkcja przeglądania serwerów. To wszystko jest dostępne dla wszystkich graczy już teraz!

Nowy mech Raider pozwoli graczom na pokonywanie zdradliwych przeszkód terenu oraz na wyzwolenie niszczycielskiego potencjału nowych broni i umiejętności.

  1. ReFLAK-35 – Szybkostrzelny shotgun z rykoszetującymi odłamkami
  2. T32-BOLT- Szybkoładowalny potrójny shotgun
  3. Corsair-KLA – Wyrzutnia pocisków MIRV/Granatów
  4. Umiejętność Blitz – Zwiększona prędkość poruszania się i strzelania w czasie używania przyspieszenia

Drwiny (taunts) są już dostępne – każdy mech otrzymuje za darmo jedną zaczepkę. Druga może zostać odblokowana za pomocą HAWKEN Credits (HC) lub Meteor Credits (MC). Więcej na ich temat gracze mogą dowiedzieć się w Garażu.

Premiera MegaPatch HAWKEN - ilustracja #1

Oprócz tego każdy gracz otrzyma pięć Holo Taunts, które mogą zostać użyte na dowolnym mechu. Są to specjalne animowane taunty które pojawiają się przed mechem. Ich używanie wymaga Punktów Holo, które mogą zostać zakupione za HC lub MC.

Mapa Facility jest specjalnym prezentem dla najbardziej oddanych testerów. W obecnej chwili znajduje się ona jeszcze w wersji beta, dlatego nie jest częścią normalnej rotacji map, ale wszystkie osoby, które chcą ją sprawdzić i pomóc w jej rozwoju, mogą już teraz wybrać ją z poziomu przeglądarki serwerów.

Przeglądarka serwerów pozwala graczom w łatwy sposób dołączyć do swoich grających przyjaciół, albo wyszukać przeciwników na podobnym poziomie umiejętności. Serwery rankingowe będą wyraźnie oznaczone jako początkujący, średniozaawansowany i zaawansowany, dzięki czemu każdy będzie mógł znaleźć mecz odpowiedni dla swojego poziomu.

Do gry dodano także trzy nowe kamuflaże - WOODLAND-GRN, BRAIN-WAVE, oraz HAZMAT-Z10 – dzięki nim każdy mech bez problemu ukryje się pomiędzy drzewami, ruinami budynków oraz innymi elementami otoczenia występującymi w HAWKEN.

Oprócz tego w aktualizacji znajdą się:

• Poprawki do balansu broni wybuchowych

• Nowy dron naprawczy oraz wygląd silnika

• Możliwość zdejmowanie części ekwipunku

• Poprawki błędów i zmiany mające na celu poprawę działania gry

Z pełną listą zmian można zapoznać się czytając oficjalne notatki o patchu, dostępne w języku angielskim.

Więcej informacji o HAWKEN na http://www.playhawken.com.