Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 grudnia 2014, 18:54

autor: luckie

Premiera Halo: Spartan Strike przesunięta na początek 2015 roku

Studio 343Industries zdecydowało się przełożyć datę premiery strzelaniny Halo: Spartan Strike na początek 2015 roku. Przyczyną są przedłużające się problemy techniczne w grach z zestawu Halo: The Master Chief Collection, których rozwiązanie obecnie jest dla dewelopera sprawą priorytetową.

Na premierę Halo: Spartan Strike będziemy musieli poczekać co najmniej kilka tygodni - Premiera Halo: Spartan Strike przesunięta na początek 2015 roku - wiadomość - 2014-12-08
Na premierę Halo: Spartan Strike będziemy musieli poczekać co najmniej kilka tygodni

Na oficjalnym blogu serii Halo zamieszczono informację o opóźnieniu premiery Halo: Spartan Strike. Izometryczna strzelanina, stanowiaca kontynuację spin-offa cyklu, ukaże się w bliżej nieokreślonym terminie na początku 2015 roku, a nie, jak planowano, 12 grudnia roku bieżącego. Powodem obsuwy są problemy techniczne w grach w wydanym niedawno zestawie Halo: The Master Chief Collection. Twórcy postanowili skupić się w całości naprawie wadliwego systemu matchmakingu i innych bolączek technicznych, wobec czego dokończenie prac nad nową produkcją odeszło na dalszy plan. Halo: Spartan Strike jest tytułem tworzonym przede wszystki z myślą o ekranach dotykowych, zmierzajacym na komputery osobiste oraz urządzenia mobilne z systemem Windows Phone. Deweloperzy ze studia 343Industries obiecują podzielić się nowymi informacjami o grze na początku przyszłego roku.

W ten weekend pojawił się nowy patch do Halo: The Master Chief Collection. Wprowadza on pewne poprawki w kwestii stabilności produkcji, systemu matchmakingu, osiągnięć, itp. Listę zmian opublikowano w tym miejscu. Kolekcja gier z Master Chiefem w roli głównej trafiła na rynek 11 listopada 2014 roku (w Polsce 14 listopada) wyłącznie na Xboksie One, zdobywając przychylne oceny prasy.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Halo: Spartan Strike