Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 3 października 2014, 18:55

Premiera gry Śródziemie: Cień Mordoru na PlayStation 4 oraz Xbox One

Wersja na konsole PlayStation®3 oraz Xbox 360 w sprzedaży od 21 listopada. Wersja na PC już w sprzedaży. Polska (napisy) i angielska wersja językowa do wyboru na wszystkie platformy.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Cenega, oficjalny partner Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech informuje, że od dziś w sprzedaży dostępna jest gra Środziemie: Cień Mordoru (Middle-Earth: Shadow of Mordor) na konsole PlayStation®4 oraz Xbox One. Tytuł ukazał się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej, podobnie jak dostępna od wtorku wersja na PC. Wydania na konsole PlayStation®3 oraz Xbox 360 trafią do sprzedaży 21 listopada, również w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru. Za polską wersję językową odpowiada firma QLOC S.A.

Warto podkreślić, że gra zbiera doskonałe recenzje w Polsce i na całym świecie, oto wybrane oceny:

  1. 9/10 - Filmweb
  2. 8.5/10 - Gry-Online.pl
  3. 9.3/10 - IGN
  4. 9.5/10 - Polygon

Śródziemie: Cień Mordoru to niezwykle dynamiczny świat gry, w którym gracze zrealizują swój plan zemsty na Mordorze. Akcja gry rozpoczyna się nocnym powrotem Saurona do Mordoru, podczas którego czarni kapitanowie dokonują brutalnych egzekucji zwiadowców Czarnej Bramy. Gracz wcieli się w Taliona – zwiadowcę, który traci swą rodzinę i wszystko to, co było dla niego drogie. Zostaje przywrócony do życia przez tajemniczego awatara zemsty. Podczas gdy Talion będzie wprowadzał w życie plan swojej zemsty, gracze odkryją tajemnicę awatara, odnajdą pochodzenie Pierścieni Władzy i zmierzą się z ostatecznym nemezis.

Cechy gry:

  1. Uwolnij moc upiora – Gracze kontrolują upiorne moce, które mogą przechylić szalę zwycięstwa w brutalnej walce wręcz, skrytobójstwie i walce na dystans.
  2. Pokonaj swoich wrogów – Zobacz świat oczami upiora, aby poznać charakterystyczne szczegóły każdego wroga, by pomóc Talionowi w odwecie; każdy przeciwnik ma własną osobowość, pamięć i unikalne cechy, którymi można manipulować, by użyć ich do własnych celów.
  3. Przymuś Mordor do własnej woli – Gracze mogą obracać wrogów przeciw sobie i zmuszać ich do zabijania, terroryzowania, poświęcania się lub szpiegowania. W oparciu o poczynania gracza z systemem Nemesis każdy napotkany przeciwnik może być wyjątkowy i rozwijać się, by ostatecznie stać się osobistym arcywrogiem bohatera.
  4. Nowa historia w Śródziemiu – Dzięki akcji osadzonej pomiędzy wydarzeniami znanymi z historii Hobbita a trylogią Władcy Pierścieni, gracze odkryją pochodzenie pierścieni władzy i staną się najstraszniejszym wojownikiem w Mordorze.
  5. Rozwijaj swoje umiejętności – ulepszaj zdolności i umiejętności, modernizuj broń i zostań legendą dzięki systemowi nagród runicznych, które są tworzone na podstawie dokonań graczy i ich unikalnych wrogów.
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.