Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 21 listopada 2014, 18:12

Premiera gry Śródziemie: Cień Mordoru na PlayStation 3 oraz Xbox 360

Polska (napisy) i angielska wersja językowa do wyboru na wszystkie platformy.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Premiera gry Śródziemie: Cień Mordoru na PlayStation 3 oraz Xbox 360 - ilustracja #1

Cenega, oficjalny partner Warner Bros. Interactive Entertainment w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech informuje, że dziś – 21 listopada – ma miejsce premiera gry Środziemie: Cień Mordoru (Middle-Earth: Shadow of Mordor) na konsole PlayStation®3 oraz Xbox 360. Tytuł na wyżej wymienione platformy ukazał się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej, podobnie jak już dostępne wersje na konsole PlayStation®4, Xbox One i PC . Za polską wersję językową odpowiada firma QLOC S.A.

Warto podkreślić, że gra w wersjach na: PC, PlayStation®4 i Xbox One zebrała doskonałe recenzje w Polsce i na całym świecie, oto wybrane oceny:

 1. PSX Extreme 10-/10
 2. Filmweb.pl 9/10
 3. Gamezilla.pl 9/10
 4. Gry.onet.pl 9/10
 5. Eurogamer.pl 9/10
 6. Miastogier.pl 9/10
 7. Polygon - 9.5/10
 8. IGN - 9.3/10

Śródziemie: Cień Mordoru to niezwykle dynamiczny świat gry, w którym gracze zrealizują swój plan zemsty na Mordorze. Akcja gry rozpoczyna się nocnym powrotem Saurona do Mordoru, podczas którego czarni kapitanowie dokonują brutalnych egzekucji zwiadowców Czarnej Bramy. Gracz wcieli się w Taliona – zwiadowcę, który traci swą rodzinę i wszystko to, co było dla niego drogie. Zostaje przywrócony do życia przez tajemniczego awatara zemsty. Podczas gdy Talion będzie wprowadzał w życie plan swojej zemsty, gracze odkryją tajemnicę awatara, odnajdą pochodzenie Pierścieni Władzy i zmierzą się z ostatecznym nemezis.

Cechy gry:

 1. Uwolnij moc upiora – Gracze kontrolują upiorne moce, które mogą przechylić szalę zwycięstwa w brutalnej walce wręcz, skrytobójstwie i walce na dystans.
 2. Pokonaj swoich wrogów – Zobacz świat oczami upiora, aby poznać charakterystyczne szczegóły każdego wroga, by pomóc Talionowi w odwecie; każdy przeciwnik ma własną osobowość, pamięć i unikalne cechy, którymi można manipulować, by użyć ich do własnych celów.
 3. Nowa historia w Śródziemiu – Dzięki akcji osadzonej pomiędzy wydarzeniami znanymi z historii Hobbita a trylogią Władcy Pierścieni, gracze odkryją pochodzenie pierścieni władzy i staną się najstraszniejszym wojownikiem w Mordorze.
 4. Rozwijaj swoje umiejętności – ulepszaj zdolności i umiejętności, modernizuj broń i zostań legendą dzięki systemowi nagród runicznych, które są tworzone na podstawie dokonań graczy i ich unikalnych wrogów.