Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 października 2010, 17:22

autor: Jiker

Premiera Gran Turismo 5 po raz kolejny przesunięta! [news zaktualizowany]

Być może potraktujecie to jako kiepski żart, ale firma Sony Computer Entertainment poinformowała właśnie o kolejnej zmianie daty premiery gry wyścigowej Gran Turismo 5. Debiut został tym razem przesunięty z 3 listopada na bliżej nieokreśloną końcówkę 2010 roku.

Być może dla wielu z Was zabrzmi to jak kiepski żart, ale firma Sony Computer Entertainment poinformowała właśnie o kolejnej zmianie daty premiery gry wyścigowej Gran Turismo 5. Debiut został tym razem przesunięty z 3 listopada na bliżej nieokreśloną końcówkę 2010 roku.

Premiera Gran Turismo 5 po raz kolejny przesunięta! [news zaktualizowany] - ilustracja #1

Opóźnienie, o którym można przeczytać na łamach oficjalnego bloga PlayStation, dotyczy wszystkich istotnych rynków – japońskiego, amerykańskiego oraz europejskiego. Jego główną przyczyną jest chęć dopracowania gry. Kazunori Yamauchi, szef studia Polyphony Digital i główny producent GT5, pragnie bowiem oddać w ręce graczy produkcję, która nie tylko spełni ich oczekiwania, ale nawet je przewyższy.

Istnieje duża szansa na to, że nowy termin premiery zostanie sprecyzowany w przeciągu kilku najbliższych godzin. W przypadku, gdy taka sytuacja faktycznie będzie miała miejsce, postaramy się jak najszybciej nanieść na tę wiadomość stosowną aktualizację. W chwili obecnej możemy dodać jedynie tyle, że premiera odbędzie się przed świętami Bożego Narodzenia.

UAKTUALNIENIE: Sony poinformowało, że nowa data premiery Gran Turismo 5 zostanie ujawniona pod koniec października.