Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 listopada 2021, 10:48

Premiera Farming Simulator 22

Na rynku zadebiutowała gra Farming Simulator 22. Najnowsza odsłona rolniczego cyklu od razu trafiła na pierwsze miejsce listy bestsellerów Steama.

Na rynku zadebiutowała właśnie gra Farming Simulator 22, czyli najnowsza odsłona przebojowego rolniczego cyklu studia GIANTS Software.

Produkcja ukazała się równocześnie na PC (zarówno na Steamie, jak i w Epic Games Store) oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra oferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami.

Jeśli rozpoczynacie właśnie przygodę z Farming Simulator 22, może was zainteresować nasz poradnik:

  1. Farming Simulator 22 - poradnik do gry

Na razie w sieci nie pojawiły się żadne recenzje gry, więc trudno ocenić, czy spełnia ona oczekiwania graczy. Spodziewamy się jednak, że Farming Simulator 22 zaliczy udaną premierę przynajmniej pod względem kasowym. Preorder gry był bowiem jednym z dziesięciu największych bestsellerów ubiegłego tygodnia na Steamie.

Gra wystartowała bardzo dobrze. W chwili pisania tej wiadomości zajmuje pierwsze miejsce na globalnej liście najlepiej sprzedających się produkcji na Steamie. W Polsce jest tak samo, a dodatkowo na drugiej i trzeciej pozycji plasują się paczki dodatków DLC.

Jak widać, na Farming Simulator 22 czekało w Polsce wielu graczy. W sobotę, kilkanaście godzin po premierze Battlefielda 2042 w naszym kraju, strzelanka ta sprzedawała się na Steamie gorzej niż najnowsza odsłona rolniczego cyklu studia GIANTS Software.

Premiera Farming Simulator 22 - ilustracja #1
Po lewej globalna lista bestsellerów Steama w chwili pisania tej wiadomości. Po prawej lista obejmująca tylko sprzedaż w Polsce.
  1. Oficjalna strona internetowa gry Farming Simulator 22