Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 czerwca 2015, 11:53

autor: Góral

Premiera Call of Duty: Advanced Warfare – Supremacy na Xboksach

Na konsolach Xbox One i Xbox 360 zadebiutowało Supremacy - trzecie rozszerzenie do strzelanki Call of Duty: Advanced Warfare. Tytuł dostępny jest za niecałe 60 zł i oferuje nowe mapy do multiplayera oraz kolejny epizod trybu Exo Zombies.

Kilka dni temu firma Activision zapowiedziała Supremacy – trzecie rozszerzenie do gry Call of Duty: Advanced Warfare. Dziś dodatek zadebiutował na konsolach Xbox One i Xbox 360 w cenie 57,49 zł, przy czym posiadacze przepustki sezonowej nie muszą martwić się o dodatkowe koszty. DLC ukaże się w późniejszym czasie także na pozostałych platformach sprzętowych, a więc PlayStation 4, PlayStation 3 oraz komputerach osobistych.

Supremacy, podobnie jak wcześniejsze rozszerzenia do Call of Duty: Advanced Warfare, wprowadza do zabawy cztery nowe mapy przeznaczone do rozgrywek multiplayer. W przypadku lokacji nazwanej Parliament walczymy na wojskowym transportowcu, Kremlin oferuje zmagania na zewnątrz pałacu prezydenckiego w Rosji, Compound to ukryty ośrodek szkoleniowy korporacji Atlas, a Skyrise jest mapą znajdującą się na dachu wieżowca.

Call of Duty: Advanced Warfare – Supremacy w skrócie:
  • Trzeci dodatek do gry Call of Duty: Advanced Warfare
  • Wprowadza cztery nowe mapy i kolejny odcinek trybu Exo Zombies
  • Zadebiutował dziś na konsolach Xbox, a za kilka tygodni pojawi się na pozostałych platformach sprzętowych

Oprócz tego fani strzelanki stworzonej przez zespół Sledgehammer Games otrzymują nowy epizod kooperacyjnego trybu Exo Zombies, zatytułowany Carrier. Kontynuuje on przygodę z wcześniejszych odcinków, jednak do walki z zombie przyłącza się Bruce Campbell, znany wszem i wobec jako Ashley J. "Ash" Williams z filmów Martwe zło. Ponadto rozszerzenie wprowadza także kolejne bronie.

Krótko pisząc, jeżeli cały czas bawicie się w multiplayerze Call of Duty: Advanced Warfare to najnowszy dodatek powinien Wam zapewnić kolejne godziny przyjemnej rozgrywki.