Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 21 marca 2018, 14:59

autor: Jiker

Predator z dokrętkami. Pierwszy zwiastun już wkrótce

Fred Dekker, scenarzysta filmu The Predator, poinformował na Facebooku, że zaplanowany na sierpień obraz kinowy o kosmicznym łowcy doczekał się dokrętek. Zdjęcia potrwają najpewniej do końca marca, a niedługo później doczekamy się pierwszego zwiastuna.

Predator, najnowsza próba odświeżenia kultowej niegdyś marki, zadebiutuje na wielkim ekranie w sierpniu tego roku. Po tym jak testowe pokazy wczesnej wersji filmu wydobyły na światło dzienne rozmaite niedoróbki i braki, reżyser Shane Black zdecydował się na realizację dokrętek. Aktorzy spędzą na planie w Vancouver jeszcze trochę czasu, a wkrótce mamy doczekać się publikacji pierwszego zwiastuna.

Predator wznowi łowy w sierpniu tego roku. - Predator z dokrętkami. Pierwszy zwiastun już wkrótce - wiadomość - 2018-03-21
Predator wznowi łowy w sierpniu tego roku.

Informacjami podzielił się scenarzysta Fred Dekker. Wpis na swoim prywatnym Facebooku opatrzył fotografią prezentującą płot z oznaczeniami ostrzegawczymi. Poinformował też, że miłośnicy akcji nie będą zawiedzeni – podobno w filmie trup ściele się gęsto. Niestety, Dekker nie odniósł się do najbardziej palącej kwestii, a mianowicie, czy ostatecznie w produkcji zawarte zostanie niewielkie cameo w wykonaniu Arnolda Schwarzeneggera (odtwórcy roli majora Alana „Dutcha” Schaefera w oryginalnym Predatorze z 1987 roku). Według informacji z ubiegłego roku, plan Shane’a Blacka nie powiódł się, ale niektórzy fani ciągle liczą na to, że „Arnie” pojawi się na planie dokrętek.

Predator w reżyserii Shane’a Blacka (m.in. Nice Guys, Iron Man 3, Zabójcza broń) trafi do polskich kin 21 sierpnia tego roku. Jest to szósty obraz kinowy osadzony w tym uniwersum (licząc spin-offowe Alien vs. Predator i jego kontynuację). Nie będzie to ani remake, ani typowy reboot marki – Black postawił sobie za zadanie poszerzenie naszej wiedzy o rasie kosmicznych łowców, bez negowania dotychczasowych historii. Główny bohater opowieści, grany przez Boyda Holbrooka, będzie nosić nazwisko Quinn McKenna. Poza tym na ekranie zobaczymy Olivię Munn, Trevante’a Rhodesa, Keegana-Michaela Keya, Thomasa Jane’a, Augusto Aguilerę, Edwarda Jamesa Olmosa, Alfiego Allena oraz Yvonne Strahovski.