Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 21 marca 2018, 14:59

autor: Jiker

Predator z dokrętkami. Pierwszy zwiastun już wkrótce

Fred Dekker, scenarzysta filmu The Predator, poinformował na Facebooku, że zaplanowany na sierpień obraz kinowy o kosmicznym łowcy doczekał się dokrętek. Zdjęcia potrwają najpewniej do końca marca, a niedługo później doczekamy się pierwszego zwiastuna.

Predator, najnowsza próba odświeżenia kultowej niegdyś marki, zadebiutuje na wielkim ekranie w sierpniu tego roku. Po tym jak testowe pokazy wczesnej wersji filmu wydobyły na światło dzienne rozmaite niedoróbki i braki, reżyser Shane Black zdecydował się na realizację dokrętek. Aktorzy spędzą na planie w Vancouver jeszcze trochę czasu, a wkrótce mamy doczekać się publikacji pierwszego zwiastuna.

Predator wznowi łowy w sierpniu tego roku. - Predator z dokrętkami. Pierwszy zwiastun już wkrótce - wiadomość - 2018-03-21
Predator wznowi łowy w sierpniu tego roku.

Informacjami podzielił się scenarzysta Fred Dekker. Wpis na swoim prywatnym Facebooku opatrzył fotografią prezentującą płot z oznaczeniami ostrzegawczymi. Poinformował też, że miłośnicy akcji nie będą zawiedzeni – podobno w filmie trup ściele się gęsto. Niestety, Dekker nie odniósł się do najbardziej palącej kwestii, a mianowicie, czy ostatecznie w produkcji zawarte zostanie niewielkie cameo w wykonaniu Arnolda Schwarzeneggera (odtwórcy roli majora Alana „Dutcha” Schaefera w oryginalnym Predatorze z 1987 roku). Według informacji z ubiegłego roku, plan Shane’a Blacka nie powiódł się, ale niektórzy fani ciągle liczą na to, że „Arnie” pojawi się na planie dokrętek.

Predator w reżyserii Shane’a Blacka (m.in. Nice Guys, Iron Man 3, Zabójcza broń) trafi do polskich kin 21 sierpnia tego roku. Jest to szósty obraz kinowy osadzony w tym uniwersum (licząc spin-offowe Alien vs. Predator i jego kontynuację). Nie będzie to ani remake, ani typowy reboot marki – Black postawił sobie za zadanie poszerzenie naszej wiedzy o rasie kosmicznych łowców, bez negowania dotychczasowych historii. Główny bohater opowieści, grany przez Boyda Holbrooka, będzie nosić nazwisko Quinn McKenna. Poza tym na ekranie zobaczymy Olivię Munn, Trevante’a Rhodesa, Keegana-Michaela Keya, Thomasa Jane’a, Augusto Aguilerę, Edwarda Jamesa Olmosa, Alfiego Allena oraz Yvonne Strahovski.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.