Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 16 maja 2022, 16:52

Zobacz zwiastun Prey - filmu, który może zastąpić Predatora

Prey pokaże historię z serii Predator, która rozegrała się na długo przed starciem Arnolda Schwarzeneggera z myśliwym z kosmosu...

Wygląda na to, że poznaliśmy przyszłość Predatora – czy też raczej jego przeszłość. Wytwórnia 20th Century opublikowała zwiastun Prey, prequela serii o kosmicznym łowcy w reżyserii Dana Trachtenberga. Filmik możecie obejrzeć poniżej.

Materiał nie zdradza za wiele na temat fabuły, choć chyba nikogo nie zaskoczy, że kosmita znów będzie polował na ludzi. Więcej szczegółów znajdziemy w opisie zwiastuna.

Akcja filmu rozegra się trzysta lat temu, a główną bohaterką będzie Naru (Amber Midthunder), utalentowana indiańska łowczyni z plemienia Komanczów. Najwyraźniej jej ostatnia zwierzyna okazała się znacznie groźniejsza niż nawet najdziksze bestie zamieszkujące Wielkie Równiny.

Prey zadebiutuje 5 sierpnia na platformie Hulu. Producenci obiecali, że film dorówna kultowemu oryginałowi z 1987 roku. Czy tak będzie – czas pokaże.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie..