Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2016, 22:40

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Prawie godzina rozgrywki wieloosobowej z Battlefield 1

Po zakończeniu konferencji EA Play pokazana została godzinna transmisja rozgrywki wieloosobowej z gry Battlefield 1. Najnowsza odsłona popularnego cyklu studia DICE zabierze graczy na fronty I wojny światowej i pozwoli skorzystać z broni i pojazdów z tamtego okresu.

Aktualizacja: Poniżej wkleiliśmy trzy filmy pokazujące kolejne rundy rozgrywki wieloosobowej, jakie zaprezentowano wczoraj po konferencji Electronic Arts.

Jednym z najgorętszych tytułów, jakie firma Electronic Arts prezentuje podczas swojego eventu EA Play 2016, jest Battlefield 1. Pierwszy zwiastun tegorocznej odsłony popularnej serii sieciowych strzelanin został pokazany na początku maja, dzięki czemu mogliśmy się przekonać, jakie nowości pojawią się w grze. Jako że tym razem cykl Battlefield zabierze nas na fronty I wojny światowej, mogliśmy w nim zobaczyć m.in. sterowce, dwupłatowce, prototypowe czołgi, konie i inne elementy nieodłącznie kojarzone z konfliktem, który na zawsze zmienił oblicze świata. Choć na trailerze wyglądają ciekawie, fani pewnie zastanawiają się, jak sprawdzą się one we właściwej rozgrywce.

Zaraz po zakończeniu oficjalnej konferencji ma się rozpocząć godzinny stream na żywo z wieloosobowej rozgrywki z Battlefield 1, który będziecie mogli obejrzeć w tym miejscu. W meczu wezmą udział 64 osoby, więc można się spodziewać sporo emocji.

Battlefield 1 ukaże się 21 października 2016 roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

  1. Oficjalna strona targów E3