Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2016, 22:30

ReCore - nowe screeny i data premiery

Do sieci wyciekły dwa nowe screeny z ReCore, czyli przygodowej gry akcji, nad którą pracuje znany z cyklu Mega Man Keiji Inafune. Ponadto pojawiły się plotki, że produkcja trafi do sprzedaży w połowie września tego roku.

Jutro o 18:30 wystartuje konferencja firmy Microsoft, zorganizowana z okazji targów E3. Już teraz jednak do sieci zaczęły wyciekać rzeczy, które zostaną na niej pokazane. Najnowszym tego przykładem stały się opublikowane na forum Neogaf dwa nowe screeny z Recore, przygodwej gry akcji, której głównym projektantem jest ojciec cyklu Mega Man, czyli Keiji Inafune. Ponadto z tego samego źródła dowiedzieliśmy się, że produkcja trafi do sprzedaży 16 września w Stanach Zjednoczonych, a trzy dni później zadebiutuje w Europie.

Gra ukaże się we wrześniu. - Recore - nowe screeny i data premiery - wiadomość - 2016-06-12
Gra ukaże się we wrześniu.

Recore zmierza na Xboksa One i pecety. Nie wiemy, czy wspomniane daty premiery dotyczą obu wersji, czy też wydanie na PC ukaże się z opóźnieniem w stosunku do edycji konsolowej.

Przypomnijmy, że produkcja powstaje w studiu Armature, założonym przez dużą część zespołu odpowiedzialnego za opracowanie serii Metroid Prime. Spodziewamy się, że projekt będzie intensywnie promowany na tegorocznym E3, co oznacza, że w końcu zobaczymy zapisy rozgrywki.

  1. Recore – oficjalna strona gry
  2. Armature Studio – oficjalna strona zespołu