Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 1 grudnia 2015, 16:00

Praca w GRY-OnLine S.A. - Młodszy Specjalista, sprzedaż i marketing

Poszukujemy pracownika na stanowisko Młodszego specjalisty d/s sprzedaży i marketingu, który pomógłby nam w dalszym rozwoju firmy GRY-OnLine S.A. Jeżeli kochasz gry wideo, mieszkasz w Krakowie i chciałbyś dołączyć do naszej ekipy, to zachęcamy do zaznajomienia się z dalszą treścią wiadomości.

Praca w GRY-OnLine S.A. - Młodszy Specjalista, sprzedaż i marketing - ilustracja #1

Firma GRY-OnLine S.A. już od przeszło piętnastu lat nieprzerwanie rozwija się, starając się dopasować do aktualnych wymagań rynku. W związku z tym nieustattnie poszukujemy uzdolnionych pracowników do różnych działów. W dniu dzisiejszym poszukujemy potencjalnego pracownika na stanowisko Młodszego Specjalisty do spraw sprzedaży i marketingu w krakowskim biurze GRY-Online. Do zadań pracownika należałtby przede wszystkim: kontakt z potencjalnymi i obecnymi partnerami oraz klientami, obsługa emisji reklam w serwisach spółki, a także zarządzanie i organizacja konkursów oraz innych wydarzeń przeprowadzanych w ramach działalności serwisu.

Kandydaci muszą, przede wszystkim, wykazać się świetną znajomością pakietu biurowego Office, a także dobrą znajomością języka angielskiego zarówno w piśmie jak i w mowie. Ze względu na charakter wykonywanej pracy, skrupulatność, dokładność, a także kreatywność będą umiejętnościami kluczowymi w wypadku objęcia tego stanowiska. Mile widzianymi, dodatkowymi umiejętnościami będą również obsługa programów graficznych (przede wszystkim Adobe Photoshop), jak również znajomość polskiej i zagranicznej branży gier wideo. Oferujemy pracę na pełen etat (40 godzin tygodniowo) w krakowskiej siedzibie firmy, w otoczeniu zwariowanej i doświadczonej ekipy. Ponadto zapewniamy pakiet rekreacyjny w postaci karty „Multisport”, możliwość rozwoju oraz poznanie polskiej branży gier od środka.

Chętnych zachęcamy do wysłania CV i listu motywacyjnego na adres: [email protected]. Pamiętajcie, by w temacie wiadomości wpisać słowo „PRACA – MŁODSZY SPECJALISTA”, a w zgłoszeniu zamieścić klauzulę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRY-Online S.A., dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez GRY-Online S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy o ochronie danych osobowych. Przyjmuję do wiadomości, iż administratorem danych jest GRY-Online S.A., podanie danych osobowych jest dobrowolne, przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia.”

Z niecierpliwością czekamy na Wasze zgłoszenia, a przy okazji zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy.