Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 16 maja 2024, 14:00

Pozostaje mi tylko pozazdrościć osobom, które skorzystają z tej promocji. 65-calowy telewizor Sony oferuje to, czego nie jest w stanie zapewnić konkurencja

Telewizor Sony XR-65X90L można teraz zdobyć o prawie 1500 zł mniej. To prawdziwa bestia, która gwarantuje świetny obraz oraz dźwięk, a także unikalną synergię z PlayStation 5, niedostępną dla konkurencyjnych telewizorów.

Źródło fot. Sony; materiały promocyjne
i

Aktualnie Sony jest głównie kojarzone z rynkiem konsolowym, ale nie można zapominać, że producent ma w swojej ofercie także udane smartfony oraz telewizory. W przypadku tych drugich można mówić o naprawdę solidnym sprzęcie, który oferuje unikalne funkcje. Mowa oczywiście o synergii z PlayStation 5, co czyni Sony XR-65X90L oczywistym wyborem dla posiadaczy konsoli.

Telewizor do grania i filmów oglądania w świetnej promocji

Ten telewizor to idealny partner dla PlayStation 5

Konsole obecnej generacji pozwalają na wyświetlanie obrazu, jaki dotychczas nie był możliwy, także jeśli chodzi o rozdzielczość. Żeby wykorzystać pełen potencjał PlayStation 5 i prawdopodobnego PlayStation 5 Pro, warto mieć do tego odpowiedni sprzęt. Sony XR-65X90L wynosi rozgrywkę na popularnej konsoli na zupełnie nowy poziom, dzięki szerokiej współpracy z urządzeniem.

Źródło: Sony; materiały promocyjne - Pozostaje mi tylko pozazdrościć osobom, które skorzystają z tej promocji. 65-calowy telewizor Sony oferuje to, czego nie jest w stanie zapewnić konkurencja - wiadomość - 2024-05-16
Źródło: Sony; materiały promocyjne

Telewizor potrafi automatycznie wykryć, kiedy PlayStation 5 zostało uruchomione, co skutkuje włączeniem trybu niskiego opóźnienia poprzez HDMI 2.1. W ten sposób rozgrywka będzie znacznie płynniejsza, a Twoje komendy na kontrolerze od razu zobaczysz na ekranie. Do tego dochodzi jeszcze technologia Auto HDR Tone Mapping, która równomiernie ustawia kontrast zarówno w najciemniejszych, jak i najjaśniejszych miejscach.

Sony XR-65X90L to najlepszy przyjaciel PlayStation 5

Sony XR-65X90L jest do czegoś więcej niż tylko oglądania filmów i seriali

Sony XR-65X90L zapewnia wyjątkowe doświadczenia wizualne. Procesor Cognitive Processor XR pozwala na obsługę takich technologii jak Full Array LED, żeby prawidłowo oświetlić każdy fragment ekranu. Natomiast XR Contrast Booster 10 i XR Motion Clarity gwarantują głębokie kolory oraz ostry obraz bez żadnych wad. Sam dźwięk także oddaje kinowe doświadczenia, zwłaszcza gdy korzystamy z kompatybilnego soundbara.

Źródło: Sony; materiały promocyjne - Pozostaje mi tylko pozazdrościć osobom, które skorzystają z tej promocji. 65-calowy telewizor Sony oferuje to, czego nie jest w stanie zapewnić konkurencja - wiadomość - 2024-05-16
Źródło: Sony; materiały promocyjne

To jednak tylko kilka z funkcji telewizora. W tym wypadku mamy do czynienia ze sprzętem skierowanym ku wirtualnej rozrywce. Menu Gier pozwala dostosować wszystkie potrzebne opcje – zaczynając od Motion Blur Reduction, która poprawia płynność obrazu, a kończąc na Black Equaliserze rozjaśniającym zbyt ciemny obraz. Co ciekawe, włączymy tu nawet dedykowany celownik, który zdecydowanie może pomóc w trakcie rozgrywki.

Telewizor Sony w promocji godnej wyprzedaży gier

Tym, co najbardziej przemawia za telewizorem Sony XR-65X90L, jest jego cena. 65-calowy potwór jest teraz dostępny za 5299 zł, przy użyciu kodu RTV2205C (ważny do 22 maja). Bez promocji urządzenie kosztuje aż 6699 zł, więc mamy do czynienia z solidną wyprzedażą TV, który zdecydowanie wystarczy przynajmniej na kilka lat.

Tu znajdziesz gigantyczną promocję na telewizor Sony XR-65X90L

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Przygodę z publicystyką i pisaniem zaczął w serwisie Allegro, gdzie publikował newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRYOnline.pl i Filmomaniaka, pisząc o nowościach związanych z branżą filmową. Mimo związku z serialami, jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Przed laty dzielił się swoimi doświadczeniami, moderując forum mmorpg.org.pl. Uwielbia ponarzekać, ale oczywiście konstruktywnie i z umiarem. Na forum pisze pod ksywką Canaton.

więcej