Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 16 września 2020, 12:45

autor: AlexB

Poznaj przeciwnika Bonda na kolejnym materiale z No Time to Die

Otrzymaliśmy kolejny materiał filmowy z Nie czas umierać (ang. No Time to Die), czyli kolejnej odsłony sagi o przygodach Jamesa Bonda. Skupia się on na odgrywanym przez Ramiego Maleka Safinie, czyli wrogu agenta 007 w nadchodzącym filmie.

Osoby z niecierpliwością wyczekujące premiery Nie czas umierać (w oryginale No Time to Die) ostatnimi czasy nie mają zbyt wielkich powodów do narzekań na brak nowych materiałów z tytułu. Na początku bieżącego miesiąca w sieci pojawił się nowy zwiastun nadchodzącej odsłony przygód Jamesa Bonda, natomiast kilkadziesiąt godzin temu zadebiutował kolejny krótki filmik promocyjny. Zawiera on kilka świeżych ujęć i przybliża widzom postać Safina, tajemniczego, oszpeconego mężczyzny noszącego charakterystyczną białą maskę, który stanie na drodze agenta 007. Oto on:

W rolę Safina wcielił się nagrodzony Oscarem Rami Malek (Bohemian Rhapsody, Mr. Robot, Pacyfik). Na powyższym materiale popularny aktor powiedział co nieco o swojej roli. Zdradził on chociażby, że odgrywana przez niego postać szuka zemsty i sama siebie postrzega jako bohatera, a by ją pokonać James Bond zostanie zmuszony do odpowiedniego przystosowania się.

Na filmiku głos na temat Safina zabrał także Cary Fukunaga, reżyser Nie czas umierać, odpowiedzialny między innymi za pierwszy sezon Detektywa. Według jego słów, to co robi bohater Ramiego Maleka i to, czego chce, czynią z niego przerażającego przeciwnika, zarówno na poziomie osobistej rywalizacji z Bondem, jak i globalnego zagrożenia.

Poznaj przeciwnika Bonda na kolejnym materiale z No Time to Die - ilustracja #1
Czy Safin stanie się jednym z najbardziej kultowych przeciwników Bonda?

Podsumowując, jak na razie Safin kreuje się na bardzo intrygującą postać. Czy taki będzie w istocie? O tym przekonamy się 20 listopada tego roku, kiedy to Nie czas umierać, po przeszło półrocznym poślizgu spowodowanym epidemią koronawirusa, pojawi się w polskich kinach. Przypominamy, że w nadchodzącym filmie w roli agenta 007 po raz piąty i ostatni zobaczymy Daniela Craiga. Prócz niego i Ramiego Maleka przez ekran przewiną się między innymi Lea Seydoux, Ben Wishaw, Ralph Fiennes, Christoph Waltz, Naomie Harris, Jeffrey Wright, Rory Kinnear, Ana de Arms oraz Lashana Lynch.

  1. Oficjalna strona internetowa serii o Jamesie Bondzie