Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 lutego 2013, 18:00

autor: Ender

Ponad 3 miliony osób pobrało betę Crysis 3

Electronic Arts chwali się, że ponad 3 miliony osób na całym świecie ściągnęły multiplayerową betę gry Crysis 3. Koncern podkreśla też większą o jedną trzecią liczbę złożonych zamówień przedpremierowych na tytuł, w porównaniu do poprzedniej odsłony serii.

O długoterminowym sukcesie gry zdecyduje tryb multiplayer - Ponad 3 miliony osób pobrało betę Crysis 3 - wiadomość - 2013-02-15
O długoterminowym sukcesie gry zdecyduje tryb multiplayer

W oficjalnej informacji prasowej Electronic Arts pochwaliło się tym, że ponad 3 miliony osób na całym świecie pobrały multiplayerową beta-wersję gry Crysis 3. Testy rozgrywki wieloosobowej trwały od 29 stycznia do 12 lutego i były dostępne dla użytkowników pecetów oraz konsol Xbox 360 i PlayStation 3. Koncern liczy, że zainteresowanie to przełoży się bezpośrednio na sprzedaż pudełek z grą oraz sukces w dystrybucji cyfrowej zaznaczając, że już w tej chwili gra zebrała o 35% więcej zamówień przedpremierowych niż druga część serii, którą wydano w 2011 roku. Firma chwali się też wzmożonym zainteresowaniem tytułem w internecie. Do tej pory oficjalny kanał Crysisa w serwisie YouTube miał zebrać ponad 16 milionów odsłon.

W Europie Crysis 3 zadebiutuje 21 lutego. Tytuł będzie dostępny na PC oraz konsolach Xbox 360 i PlayStation 3.

  1. Prapremiera gry Crysis 3 - wrażenia z kampanii fabularnej
  2. Oficjalna strona internetowa gry Crysis 3