Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 marca 2021, 19:51

Polscy twórcy Medieval Dynasty zaktualizowali plany rozwoju

Łódzkie studio Render Cube przedstawiło plany rozwoju Medieval Dynasty w kolejnych miesiącach. Na bandytów jeszcze poczekamy, ale w międzyczasie otrzymamy m.in. związki oraz kowalstwo.

Od ponad pół roku Medieval Dynasty jest dostępne w ramach wczesnego dostępu. Przez ten czas deweloperzy z łódzkiego studia Render Cube poprawili lub dodali to i owo w swojej produkcji, a teraz szykują kolejne zmiany. Polacy przedstawili plany rozwoju Medieval Dynasty na drugi oraz trzeci kwartał 2021 roku. Swoje zamiary omówili we wpisie na Steamie oraz na oficjalnej stronie firmy Toplitz.

Zespół nie wdał się w szczegóły, ograniczając się do nazwania nowości zmierzających do Medieval Dynasty. Obiecano jednak, że więcej o nich dowiemy się, zanim trafią do gry. Najwcześniej usłyszymy o kowalstwie oraz zawieraniu związków z NPC, ale Render Cube wzięło też na warsztat handlarzy oraz zielarstwo, jak również bandytów, którzy po raz kolejny musieli odroczyć swoje przybycie. W międzyczasie Polacy będą dalej dopracowywać swoją produkcję. Wciąż jednak czekamy na ogłoszenie daty wyjścia Medieval Dynasty z wczesnego dostępu.

  1. Oficjalna strona gry Medieval Dynasty
  2. Kingdom Come Was przerósł? Medieval Dynasty Was dobije!
  3. Medieval Dynasty – poradnik do gry