Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 kwietnia 2020, 13:47

autor: Adrian Werner

Polski Drug Dealer Simulator bestsellerem na Steamie

Wczorajsza premiera Drug Dealer Simulator okazała się dużym sukcesem. Opracowana przez polskie studio Byterunners gra wskoczyła na pierwsze miejsce listy bestsellerów serwisu Steam.

Polski Drug Dealer Simulator bestsellerem na Steamie - ilustracja #1
Drug Dealer Simulator podbił listę bestsellerów Steam.
Drug Dealer Simulator w skrócie:
  1. Deweloper: Byterunners Game Studio
  2. Wydawca: Movie Games
  3. Platforma: PC
  4. Data premiery: 16 kwietnia 2020 r.

Ostatnio ukazuje się sporo gier o nietypowej tematyce i wiele z nich odnosi zaskakujące sukcesy kasowe. Najnowszym przebojem wydawcy stał się Drug Dealer Simulator, czyli symulator pozwalający na wcielenie się w kryminalistę handlującego narkotykami.

Gra zadebiutowała wczoraj wieczorem i od razu trafiła na pierwszą pozycję listy bestsellerów Steama, na której znajduje się także w momencie pisania tej wiadomości. Firma Movie Games na razie nie podzieliła się wynikami sprzedaży, a na szacunki płatnej wersji Steam Spy musimy trochę poczekać. Warto jednak dodać, że strona Steam Charts podaje, iż w najgorętszym momencie dnia premiery w tytuł bawiło się 5,3 tys. osób jednocześnie.

Ponadto gra spotkała się z ciepłym przyjęciem przez nabywców. Drug Dealer Simulator posiada obecnie 420 recenzji użytkowników na Steamie, z czego 93% jest pozytywnych. Jest to o tyle ciekawe, że finalna wersja produkcji w niektórych aspektach (pod względem graficznym) wydaje się prezentować gorzej niż pierwszy zwiastun. Jak widać, graczom wcale to nie przeszkadza.

Przypomnijmy, że Drug Dealer Simulator zadebiutował 16 kwietnia tego roku. Gra oferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami. Produkcja dostępna jest wyłącznie na PC.

  1. Oficjalna strona gry Drug Dealer Simulator
  2. Oficjalna strona Movie Games