Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Innova Press Release" 4 lipca 2013, 15:58

Polska beta Lindvior - najnowszego dodatku do Lineage II - coraz bliżej

Lindvior to największa aktualizacja w całej bogatej historii gry Lineage II. Jej wprowadzenie wniesie powiew świeżości, przywracając jednocześnie kilka starych elementów, za którymi tęsknili weterani.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Firma Innova, wydawca gier MMORPG poinformowała o planowanym uruchomienia otwartej bety polskiej wersji Lindvior - najnowszego dodatku do kultowej gry MMORPG Lineage II, która dostępna jest dla wszystkich polskich graczy za darmo. Dokładna data uruchomienia ogólnodostępnego trybu beta zostanie podana w nadchodzących tygodniach.

Lindvior to największa aktualizacja w całej bogatej historii gry Lineage II. Jej wprowadzenie wniesie powiew świeżości, przywracając jednocześnie kilka starych elementów, za którymi tęsknili weterani. Do gry powrócą 34 klasy postaci, dzięki czemu każdy będzie mógł jeszcze lepiej dopasować swojego bohatera do preferowanego stylu gry. Na śmiałków będą oczekiwać również nowe krainy wypełnione niebezpiecznymi przeciwnikami (Gainak, Rozstaje Grabieżców oraz Kraina Chaosu). Najwytrwalsi bohaterowie będą zaś mogli zmierzyć się z nowym epickim smokiem – Lindviorem, który jest jedną z najpotężniejszych istot żyjących w świecie Lineage II. To tylko kilka z szeregu nowości które pojawią się w nowym dodatku. Więcej informacji o planowanych zmianach można znaleźć na oficjalnym forum gry pod adresem https://4gameforum.com/pl/forum.php, lub na stronie https://eu.4game.com/lineage2pl/install/ .

„Mamy bardzo dobre wspomnienia z bety, którą uruchomiliśmy przed wydaniem polskiej wersji gry, dlatego w przypadku Lindviora planujemy podążyć tą samą ścieżką i udostępnić grę do publicznych testów. Informacje zwrotne które otrzymaliśmy od graczy w czasie OBT bardzo pomogły nam w końcowym etapie prac nad grą i dostarczyły nam mnóstwo wartościowych informacji. Dokładnego terminu bety w tej chwili nie możemy jeszcze ujawnić, ale mogę wszystkich zapewnić, że pracę są na zaawansowanym etapie i już niedługo będziemy mieli dobre informacje dla wszystkich fanów spragnionych nowej zawartości w Lineage II” – powiedziała Konstancja Glinka, Project Development Manager Lineage II PL w firmie Innova.

Aby dołączyć do słynnego uniwersum Lineage II, wystarczy pobrać darmowego klienta gry ze strony https://eu.4game.com/lineage2pl/install oraz założyć konto. Gra nie wymaga żadnych opłat abonamentowych, dzięki czemu każdy może sprawdzić wszystkie jej walory całkowicie za darmo.

Więcej informacji o grze na: https://eu.4game.com/lineage2pl/install/ .