Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release GameSub Press Release 23 grudnia 2013, 17:01

Polonizacje Papers, Please i Hammerwatch dostępne

GameSub to świeża inicjatywna na scenie nieoficjalnych tłumaczeń gier komputerowych. W jej skład wchodzą ludzie o doświadczeniu oraz różnorodnych umiejętnościach, zdobytych zarówno na scenie fanowskiej, jak i w działalności komercyjnej.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Zespół GameSub z przyjemnością informuje o zakończeniu prac nad nieoficjalnymi polonizacjami gier „Papers, Please” i „Hammerwatch”. Pierwszy tytuł wywołał spore emocje wśród graczy, którzy z wielkim entuzjazmem przyjęli wiadomość o rozpoczęciu prac nad polonizacją. Drugi, chociaż przeszedł w Polsce bez echa, to solidna propozycja dla miłośników kooperacyjnej rozgrywki.

O GameSub:

GameSub to świeża inicjatywna na scenie nieoficjalnych tłumaczeń gier komputerowych. W jej skład wchodzą ludzie o doświadczeniu oraz różnorodnych umiejętnościach, zdobytych zarówno na scenie fanowskiej, jak i w działalności komercyjnej. Motto grupy to „nie gadamy, tłumaczymy”, co jasno określa pryncypia, którymi kierują się jej członkowie. GameSub ma na swoim koncie polonizacje gier Spelunky, Papers, Please, Hammerwatch oraz Vampire the Masquerade: Bloodlines. Kolejnym projektem grupy jest lokalizacja gry Castlevania: Lords of Shadow, która aktualnie jest w fazie testów.

Informacje o Papers, Please:

Papers, Please” to gra logiczna stworzona przez Lucasa Pope’a, będąca gorzką satyrą i krytyką ustroju komunistycznego. Zadaniem gracza jest kontrolowanie osób chcących przeprawić się przez przejście graniczne. Za każdym razem trzeba dokładnie przeanalizować wiele dokumentów: paszport, kartę szczepień, pozwolenie na przekroczenie granicy, skierowanie do pracy, itp. Każdy, nawet najmniejszy błąd kosztuje gracza część wypłaty. Co więcej, decyzje podejmowane przez gracza mają wpływ na życie poszczególnych podróżnych, jak i na los całego państwa.

Informacje o Hammerwatch:

Hammerwatch” to przedstawiciel dość popularnego ostatnio gatunku „dungeon crawler”, za którego protoplastę można przyjąć gry z serii Gauntlet. Do dyspozycji gracza oddano cztery zróżnicowane klasy postaci oraz trzy tryby rozgrywki, w tym oferującą 12 rozległych poziomów kampanię. Autorzy postawili duży nacisk na wspólne zmagania z hordami przeciwników, i to w trybie wieloosobowym ujawnia się siła tego tytułu.

Polonizacje można pobrać ze strony zespołu GameSub: http://gamesub.pl/