Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 października 2012, 17:07

Pokemony opanowują Wyspy. Top 10 UK (7 - 13 października)

FIFA 13 i Dishonored to najlepiej sprzedające się gry ubiegłego tygodnia w sprzedaży detalicznej w Wielkiej Brytanii według organizacji Charttrack. Poza tym, na wyspy miała miejsce inwazja pokemonów.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii według organizacji Charttrack. Obejmuje ono okres między 7 a 13 października.

Co prawda na liście bestsellerów Steama Dishonored zabrakło, ale jak widać Brytyjczycy odpowiednio docenili dzieło Arkane Studios i gra wylądowała na drugim miejscu zgarniając tytuł najlepiej sprzedającej się nowej marki w premierowym tygodniu w 2012 roku. Tym samym poprzedni rekord należący do Sleeping Dogs został pokonany.

Siłę Pokemonów widać na przykładzie miejsc trzeciego i piątego. Na pozycji siódmej zadebiutował XCOM. Pozostali debiutanci w pierwszej czterdziestce, to WRC 3 na miejscu 27 i Fable: The Journey na 37.

Pokemony opanowują Wyspy. Top 10 UK (7 - 13 października) - ilustracja #1
Dishonored

1.

FIFA 13

2.

Dishonored

3.

Pokemon Black Version 2

4.

Resident Evil 6

5.

Pokemon White Version 2

6.

Just Dance 4

7.

XCOM: Enemy Unknown

8.

Borderlands 2

9.

F1 2012

10.

The Elder Scrolls V: Skyrim

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.