Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 14 czerwca 2016, 00:30

autor: luckie

Pokaz filmu Assassin's Creed na E3 2016 – zobacz nowy zwiastun

Podczas konferencji firmy Ubisoft na E3 2016 pokazano specjalny zwiastun filmu Assassin’s Creed z ujęciami zza kulis oraz niewidzianymi wcześniej scenami. Kinowa adaptacja słynnego cyklu gier zadebiutuje 21 grudnia 2016 roku.

Pod pewnym względem tegoroczna konferencja firmy Ubisoft na E3 była historyczna – nie pokazano żadnej gry z serii Assassin’s Creed. Nie znaczy to jednak, że całkiem zapomniano o tej popularnej marce. Zamiast kolejnej odsłony zręcznościowego cyklu (który ma się pojawić dopiero w 2017 roku), w Los Angeles zaprezentowano mocno wyczekiwany film Assassin’s Creed. Na scenie pojawił się producent obrazu, Frank Marshal, który pokazał specjalny zwiastun z ujęciami zza kulis oraz niewidzianymi wcześniej scenami:

Przy tej okazji przypomniano o dacie światowej premiery filmu Assassin’s Creed – 21 grudnia 2016 roku. W Polsce do kin będziemy mogli się wybrać kilkanaście dni później, a dokładnie 6 stycznia 2017 roku.

Kinowa adaptacja cyklu Assassin’s Creed przedstawi odwieczny konflikt miłujących wolność Asasynów z pożądającymi totalnej kontroli Templariuszami. Oś wydarzeń skupi się na współcześnie żyjącym Callumie Lynchu (w tej roli zobaczymy Michaela Fassbendera), który prześledzi wspomnienia swojego XV-wiecznego przodka. Według zapewnień twórców, fabułę filmu zrozumieją nawet osoby, które nigdy nie miały do czynienia z grami.

  1. Oficjalna strona targów E3