Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 lutego 2017, 10:25

Pojawiło się demo Realpolitiks

Opracowana przez rodzimy zespół Jujubee strategia Realpolitiks wczoraj trafiła do sprzedaży na PC. Zainteresowani produkcją mogą ją wypróbować przed zakupem dzięki wersji demonstracyjnej.

Wczoraj do sprzedaży trafiła gra Realpolitiks, czyli strategia autorstwa polskiego studia Jujubee. Gra dostępna jest wyłącznie na pecety i można ją kupić za ok. 67 złotych, np. w Sklepie Gry-Online.pl.

Gra na razie dostępna jest tylko na pecetach, ale w przyszłości trafi również na urządzenia mobilne. - Pojawiło się demo Realpolitiks - wiadomość - 2017-02-17
Gra na razie dostępna jest tylko na pecetach, ale w przyszłości trafi również na urządzenia mobilne.

Przed podjęciem decyzji o zakupie polecamy zapoznanie się z wersją demonstracyjną, którą można pobrać za pośrednictwem Steam. Warto także zaznajomić się z wymaganiami sprzętowymi.

Minimalne wymagania sprzętowe:

 1. Procesor: Intel Pentium G3020
 2. Pamięć RAM: 4 GB
 3. Karta grafiki: Intel HD 520 lub lepsza z 1GB pamięci
 4. System operacyjny: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10
 5. Miejsce na dysku: 700 MB

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

 1. Procesor: Intel Core i3
 2. Pamięć RAM: 4 GB
 3. Karta grafiki: Nvidia GeForce GTX 740 / AMD Radeon R7 250
 4. System operacyjny: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10
 5. Miejsce na dysku: 1 GB

Realpolitiks to pierwsza strategia w dorobku Jujubee - studio do tej pory koncentrowało się głównie na różnego rodzaju zręcznościówkach. Debiut w nowym gatunku wyszedł autorom całkiem nieźle, choć o zachwytach raczej nie może być mowy. Oceny użytkowników Steam są w większości pozytywne. Nasz redaktor wystawił grze notę 6/10, chwaląc ciekawe scenariusze i dużą różnorodność zadań, a krytykując powierzchowną i mało oryginalną mechanikę rozgrywki oraz słabe odzwierciedlenie współczesnych mechanizmów społecznych i politycznych.

Warto na koniec wspomnieć, że Jujubee ma w planach opracowanie mobilnych konwersji Realpolitiks. Gra trafi w połowie tego roku na systemy iOS i Android.

 1. Oficjalna strona gry
 2. Recenzja gry Realpolitiks – globalna zawierucha w skali mikro