Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 28 października 2021, 12:10

autor: Ignacy Kruk

Znamy tytuł sequela Armii umarłych Zacka Snydera

Zack Snyder ujawnił oficjalny tytuł kontynuacji Armii umarłych. Dowiedzieliśmy się również nieco na temat kierunku, w jakim reżyser zamierza poprowadzić swoją „umarłą” serię.

Armia umarłych powoli zmienia się w markę. Oprócz zaplanowanej na 29 października Armii złodziei, która ma być prequelem, otrzymamy także kontynuację oryginalnej historii, nie wspominając o animowanym spin-offie.

W wywiadzie dla serwisu Inverse Zack Snyder zdradził co nieco na temat przyszłości marki. Ogłosił również tytuł wspomnianego sequela. Kolejny rozdział w „umarłej” serii będzie funkcjonował jako Planeta umarłych. Oto, co Snyder miał do powiedzenia o kierunku, w którym poprowadzi fabułę kontynuacji:

Prawdziwą atrakcją byłoby zobaczyć, co stało się z Ludwigiem Dieterem. Czy został zabity przez zombie? Czy jednak nie? Nie widzimy jego śmierci, a pozostało mu jeszcze trochę czasu...Nie zdradzę wam, co wydarzy się w Armii umarłych 2 [Planecie umarłych - dop. red.]. Powiem tylko, że jest szansa na to, że Dieter przetrwał. A jego bliskie spotkanie ze śmiercią mogłoby spowodować, że zapragnąłby odnaleźć uwięzioną Gwendolinę.

Wszystko wskazuje na to, że Armia umarłych zapoczątkowała nową, rozpoznawalną markę, z której popularności włodarze Netflixa mogą być zdecydowanie zadowoleni.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun Armii złodziei, prequela pierwszego filmu, w którym prześledzimy losy szajki poszukiwanych przestępców, planujących skoki na trzy najlepiej zabezpieczone sejfy w Europie.