Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 6 maja 2021, 17:00

Pine od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś o godzinie 17:00 na platformie Epic Games Store udostępniona za darmo zostanie gra Pine. Produkcję będzie można przypisywać do swoich kont do 13 maja.

[Aktualizacja] Pine można już zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępnione zostanie The Lion's Song.

Miniony tydzień mógł rozczarować niektórych kolekcjonerów darmowych produkcji w Epic Games Store. Nie został bowiem w nim udostępniony żaden pełnoprawny tytuł, a jedynie pakiet dodatków do tytułu free-to-play Idle Champions of the Forgotten Realms. Dziś wracamy jednak do tradycji. Równo od godziny 17:00 na tej platformie cyfrowej dystrybucji będzie można odebrać swój bezpłatny egzemplarz gry Pine.

Pine jest opracowaną przez niezależne studio Twirlbound przygodową grą akcji TPP z otwartym światem. W trakcie zabawy mamy okazję wcielić się w młodego mężczyznę, będącego członkiem jednego z ostatnich ludzkich plemion mieszkających na fantastycznej wyspie Albamare. Naszym zadaniem jest odnalezienie nowego domu dla swoich pobratymców. Po drodze przyjdzie nam eksplorować prawdziwie „żyjący”, spory świat, odkrywać jego sekrety i rzecz jasna mierzyć się z niebezpiecznymi, niezwykle sprytnymi przeciwnikami. Tytuł, prócz PC, jest także dostępny na Nintendo Switch oraz PlayStation 4.

  1. Pine na platformie Epic Games Store

Pine będzie można zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store do 13 maja. Gdy oficjalnie dowiemy się, jaka produkcja (bądź produkcje) będzie rozdawana jako następna, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

  1. Oficjalna strona Epic Games Store