Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 marca 2012, 18:58

autor: Ender

Pierwszy zwiastun Assassin’s Creed III

Ubisoft zaprezentował pierwszy trailer gry Assassin’s Creed III. Zobaczymy na nim w akcji bohatera oraz nowe elementy gameplayu, o których mogliśmy przeczytać w zapowiedzi tytułu.

Ubisoft zaprezentował graczom pierwszy oficjalny trailer Assassin’s Creed III. Na niespełna półtora-minutowym filmie, zobaczymy głównego bohatera gry oraz elementy gameplayu, które dość szczegółowo opisaliśmy w piątek. Możemy przyjrzeć się jak skutecznie i szybko nowy protagonista posługuję się charakterystycznym toporkiem, na własne oczy przekonamy się też jak wygląda szybkie przemieszczanie się w koronach drzew. Na koniec, zobaczymy w akcji zapowiadane przez Ubisoft bitwy, w których uczestniczyć mają setki animowanych postaci. Co ciekawe, wiele wskazuje na to, że trailer mógł powstać w większości na silniku tytułu (zapewne nieco podrasowanym). Według zapewnień twórców, engine ochrzczony nazwą Ubisoft-AnvilNext, ma oferować wysokiej jakości grafikę, płynne animacje oraz lepsze niż dotychczas AI przeciwników. Przy okazji premiery trailera, Yves Guillemot, prezes Ubisoftu entuzjastycznie zachwala nadchodzącą produkcję:

Assassin’s Creed III zaoferuje największy do tej pory świat w serii, ekscytującego głównego bohatera oraz rozszerzony o nowości gameplay. Bez względu na to, czy jesteś starym fanem cyklu czy też jest on dla ciebie zupełną nowością, zostaniesz rzucony na kolana przez świetną jakość i rozmach gry.

Według planów producenta, Assassin’s Creed III ukaże się 31 października, zarówno na komputerach PC jak i konsolach Xboks 360 i Playstation 3. Wraz z ujawnieniem zwiastuna, Ubisoft potwierdziło, że pracuje także nad wersją gry przeznaczoną na konsolę Wii U, która najpewniej ukażę się w późniejszym terminie.