Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2019, 18:23

autor: Vergil

Pierwszy gameplay z Luigi’s Mansion 3 na Nintendo Direct

Firma Nintendo pokazała światu pierwszy gameplay z gry Luigi’s Mansion 3, która zmierza na konsolę Nintendo Switch. Gracze mogą spojrzeć na gadżety, dzięki którym bohater stawi czoła nawet najstraszniejszym zjawom.

AllegroGG Wszystko dla Graczy

Tegoroczne targi E3 poprzedziła transmisja Nintendo Direct, a jedną z gier zaprezentowanych w jej trakcie było Luigi’s Mansion 3. Japończycy pokazali nam pierwszy gameplay z tej produkcji, który pozwala spojrzeć z bliska na narzędzia pracy tytułowego bohatera. Nim przejdziemy do ich omówienia, przypominamy, że gra jeszcze w tym roku trafi na konsolę Nintendo Switch.

Przemierzając nawiedzony hotel, Luigi musi korzystać z latarki, której światło… straszy zjawy. Tak osłabionego ducha można pochwycić przy pomocy swoistego „odkurzacza”, czyli Poltergusta G-00. Poza tym ów gadżet będzie mógł nam posłużyć również do niszczenia wybranych obiektów.

Interesująco zapowiada się także Gooigi, czyli swego rodzaju klon protagonisty dysponujący unikalnymi zdolnościami – jedną z nich jest możliwość przenikania przez kraty. Co ciekawe, twórcy pozwolą nam przełączać się pomiędzy nimi w dowolnym momencie, co będzie potrzebne do rozwiązania wybranych zagadek środowiskowych.

Luigi boi się zjaw nawet pomimo tego, że posiada sprzęt godny zawodowego pogromcy duchów. - Pierwszy gameplay z Luigi’s Mansion 3 na Nintendo Direct - wiadomość - 2019-06-12
Luigi boi się zjaw nawet pomimo tego, że posiada sprzęt godny zawodowego pogromcy duchów.
  1. Oficjalna strona internetowa firmy Nintendo
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach
Luigi's Mansion 3

Luigi's Mansion 3