Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Perfect World Press Release 23 kwietnia 2020, 17:33

Pierwsze spojrzenie na system fortów w Torchlight III pokazuje jak poszukiwacze przygód mogą po sobie pozostawić ślad w świecie gry

Torchlight III to najnowszy następca kultowych klasyków ARPG, Torchlight I i II, pierwotnie opracowywanych przez Runic Games.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Perfect World Entertainment i Echtra Games z radością ogłaszają nowy system fortów w Torchlight III – wyczekiwanej kontynuacji uwielbianej przez fanów serii gier Torchlight. Oprócz cech typowych dla gatunku gier ARPG – takich jak system walki w stylu hack’n’slash i mechaniki znane z poprzednich części – nowa gra zawiera także wiele innowacyjnych funkcji czekających na graczy – jedną z nich jest system fortów przedstawiony w najnowszym zwiastunie filmowym. Gdy Torchlight III trafi na komputery PC później w tym roku, gracze będą mieli okazję budować i modernizować swoje osobiste fortece na granicy. Forty pozwolą podróżnikom pozostawić po sobie ślad w świecie gry, albowiem te budowle można dowolnie personalizować i ozdabiać skarbami – stworzonymi lub zdobytymi podczas licznych walk i podbojów. Fortece te pełnią również funkcję centrum dla graczy, w którym mogą oni spotykać się ze znajomymi, rozwijać swoje postaci, a także wymieniać swoje umiejętności i całe zestawy uzbrojenia.

Forty będą dostępne i gotowe do wprowadzania modernizacji przez graczy na początku pierwszego aktu w grze – tuż po tym, jak pokonają oni grupkę nacierających goblinów. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak działa system fortów w Torchlight III, przeczytaj najnowszy blog deweloperów ze studia Echtra Games: https://www.torchlight3.com/en/news-article/11410803

Torchlight III to najnowszy następca kultowych klasyków ARPG, Torchlight I i II, pierwotnie opracowywanych przez Runic Games. Ten hardkorowy dungeon crawler przenosi fanów z powrotem do uniwersum Torchlight, gdzie będą siekać i rąbać sobie drogę przez zupełnie nowy świat pełen goblinów, zombie i hord innych niebezpiecznych stworzeń. Miłośnicy przygód mogą grać razem ze znajomymi lub wyruszyć w samotną podróż po rozległych pustkowiach, gdzie będą zajmować się grabieżą, eksploracją lochów, zbieraniem epickiego sprzętu i budową własnego fortu, aby pokazać się światu. Torchlight III posiada cztery unikalne klasy bohaterów (Dusk Mage, Forged, Railmaster i Sharpshooter) a także niezliczoną ilość nowych oraz tych dobrze znanych zwierzęcych towarzyszy, którzy będą pomagać graczom w walce o sławę i chwałę.

Aby dowiedzieć się więcej o Torchlight III, odwiedź Torchlight3.com i śledź nas na Discordzie, Facebooku i Twitterze, aby być na bieżąco.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Torchlight III

Torchlight III