Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 lipca 2012, 12:42

Pierwsze notowanie Dead Island w edycji Game of the Year. Top 10 UK (1 - 7 lipca)

LEGO Batman 2: DC Super Heroes wciąż jest na Wyspach nie do pokonania. Dzielnie asekurują go London 2012: The Official Video Game oraz The Amazing Spider-Man. Sprawdź jakie tytuły kryją się pod pozostałą siódemką.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii według organizacji Charttrack. Obejmuje ono okres między 1 a 7 lipca.

Zbliżają się Igrzyska Olimpijskie, nic więc dziwnego, że London 2012: The Official Video Game pofrunął na drugie miejsce wraz ze wzrostem sprzedaży o 81%. LEGO Batman 2 udało się utrzymac pozycję lidera, choć w jego przypadku sprzedaż spadła o kolejne 30%.

Nowością, której udało się w omawianym tygodniu wdrapać najwyżej jest nasz techlandowy Dead Island w edycji Game of the Year. Warto tu podkreślić, że gra ta była w Wielkiej Brytanii drugą najlepiej sprzedającą się nową marką i ustąpiła pola jedynie L.A. Noire od Rockstara.

Kolejnymi nowościami w tym notowaniu są Theatrhythm: Final Fantasy na 3DS-a na miejscu 19 i MMO The Secret World, które zadebiutowało na pozycji 38.

Pierwsze notowanie Dead Island w edycji Game of the Year. Top 10 UK (1 - 7 lipca) - ilustracja #1
Dead Island

1.

LEGO Batman 2: DC Super Heroes

2.

London 2012: The Official Video Game

3.

The Amazing Spider-Man

4.

Spec Ops: The Line

5.

Dead Island GOTY Edition

6.

The Elder Scrolls: Skyrim

7.

FIFA 12

8.

Call of Duty: Modern Warfare 3

9.

Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier

10.

FIFA Street