Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 września 2023, 08:40

Piękny soulslike Enotria: The Last Song prezentuje wdzięki na zwiastunie technologicznym

Światło dzienne ujrzał nowy zwiastun gry Enotria: The Last Song. Materiał wideo skupia się na technologii, na której oparto tego pięknego soulslike’a.

Źródło fot. Jyamma Games
i

Niezależne włoskie studio Jyamma Games opublikowało zwiastun gry Enotria: The Last Song. Mowa o soulslike’u, którego barwna oprawa graficzna może zachwycić. Nic zatem dziwnego, że tematem omawianego materiału wideo jest technologia.

Enotria: The Last Song będzie działać w oparciu o silnik Unreal Engine 5. Zamiast ciemnych i mrocznych tonów, do których przyzwyczaili nas inni przedstawiciele tego gatunku, opisywany tytuł zaprezentuje się w jasnych, ciepłych barwach, odzwierciedlając piękno włoskiej architektury i przyrody. Krajobrazy, takie jak wzgórza porośnięte trawą czy malownicze uliczki miast, będą skąpane w promieniach letniego słońca.

Enotria: The Last Song zmierza na komputery osobiste, PlayStation 5 oraz Xboksy Series X/S. Tytuł ma zadebiutować w 2024 roku.

  1. Enotria: The Last Song przeniesie graczy na kontynent inspirowany włoskim dziedzictwem kulturowym i folklorem, który został dotknięty klątwą Canovaccio, zmieniającą jego mieszkańców w bezduszne istoty. Gracze wcielą się w postać zwaną Siłą Zmiany, a ich głównym celem będzie pokonanie źródła przekleństwa, przywrócenie porządku w Enotrii i ocalenie jej mieszkańców.
  2. Chociaż większość postaci w Enotrii będzie wrogo nastawiona, spotkamy również sojuszników, którzy dostarczą cennych informacji o świecie gry. Niemniej nieodbiegająca zbytnio od gatunkowego schematu walka będzie kluczowym elementem rozgrywki.
Piękny soulslike Enotria: The Last Song prezentuje wdzięki na zwiastunie technologicznym - ilustracja #1

Enotria: The Last SongŹródło: Jyamma Games

  1. Oficjalna strona gry

Krystian Pieniążek

Krystian Pieniążek

Współpracę z GRYOnline.pl rozpoczął w sierpniu 2016 roku. Pomimo że Encyklopedia Gier od początku jest jego oczkiem w głowie, pojawia się również w Newsroomie, a także w dziale Publicystyki. Doświadczenie zawodowe zdobywał na łamach nieistniejącego już serwisu, w którym przepracował niemal trzy lata. Ukończył Kulturoznawstwo na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Prowadzi własną firmę, biega, uprawia kolarstwo, kocha górskie wędrówki, jest fanem nu metalu, interesuje się kosmosem, a także oczywiście gra. Najlepiej czuje się w grach akcji z otwartym światem i RPG-ach, choć nie pogardzi dobrymi wyścigami czy strzelankami.

więcej